Informacje

Jedne z ciekawszych mebli z naszych ofert, to systemy meblowe, które z racji wiele elementów bez problemu można dopasowywać wedle własnych potrzeb i oczekiwań. Charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, oraz bogatą kolorystyką. Niemniej systemy meblowe, to świetne szafy, szafki, szafeczki i półeczki, które wprost uwielbiane są zarówno przez najmłodszych jak i starszych. Wysoka jakość, jak również bogate wzornictwo, kolorystyka i poszczególne systemy, to gwarancja na zakup jedynych w swoim rodzaju mebli, które będą sprawdzać się przez wiele lat. Bardzo atrakcyjne ceny z kolei są świetną okazją do zakupu.

 

Wyjątkowe systemy meblowe z tej oferty bez wątpienia okażą się interesujące dla klientów, którzy cenią sobie swobodny wybór poszczególnych elementów, jak również możliwości ich ustawiania. Ta oferta jest stworzona specjalnie po to, aby umożliwić Państwu naprawdę szeroki wybór wzorów i kolorów różnorakich mebli systemowych. Można wybierać w ogromnej ilości elementów. Wszystkie meble zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co wyróżnia je na tle innych.

 

Niemniej zanim doszło do wykonawstwa z dbałością o każdy detal wcześniej powstały oryginalne projekty, za które odpowiedzialni są bardzo kreatywni projektanci. Nie dziwi zatem fakt, iż mamy do czynienia z naprawdę eleganckimi, funkcjonalnymi i ciekawymi meblami. Czasy, kiedy klienci mogli nabywać meble do usytuowania wyłącznie w jednym ciągu już dawno za nami. Obecne mamy wybór, gdzie systemy meblowe pozwalają nam na wdrożenie we wnętrza własnych pomysłów jeśli chodzi o oryginalną aranżację. Pięknie wykonane z wieloma elementami dekoracyjnymi mogą stać się naszymi ulubionymi meblami. Wielu klientów stawia na tego rodzaju meble nie tylko jeśli chodzi o salon czy sypialnię, ale wszystkie wnętrza w mieszkaniu. Bogate wzornictwo, to główna zaleta owych mebli. Nie musimy mieć już takich samych mebli jak nasi sąsiedzi czy rodzina. Przede wszystkim nie muszą one stać tak samo jak u naszych znajomych czy bliskich.

 

Co więcej systemy meblowe dają większe pole do popisu, ponieważ pojedyncze elementy dotyczą różnorodnych przeznaczeń. Od szafek, półek, szaf, komód, łóżek, stolików itp. Tego rodzaju meble wykorzystuje się nie tylko w mieszkaniach prywatnych ale również w hotelach itp. Budżet przeznaczony na zakup mebli możemy podzielić na zakup tych elementów, które są nam potrzebne lub po prostu chcemy mieć. Nie musimy nabywać szafki, która naszym zdaniem będzie nam zbędna. Właśnie takie zalety w tej ofercie są ważne, a czego nie przewidują oferty np. meblościanek, jakie ze zrozumiałych względów musimy kupować w całości. Systemowe meble, to tak zw. hit dzisiejszych czasów w branży meblowej.

Tkaniny zmywalne bez dopłaty
Meble na Raty

Systemy meblowe 

Podkategorie

 • System Nemo

  Oryginalne meble - system Nemo, to gwarancja udanego zakupu jeśli chodzi o wyjątkowo funkcjonalne i eleganckie meble do dziecięcego pokoju. Z racji tego, iż charakteryzują się szeregiem różnorakich szaf, szafek, regałów, biurek, łózek itp. mamy możliwość osobiście dopasować komplet do pokoju naszego dziecka. Niemniej koniecznie trzeba zaznaczyć, iż system Nemo, to meble wysokiej jakości, które nie tylko są funkcjonalne i trwałe, ale też stabilne i bardzo efektowne wizualnie. Ceny różnią się w zależności od wielkości elementu, jednakże można powiedzieć, iż koszt kompletu wypada w bardzo atrakcyjnej cenie.

 • System Zipo

  System Zipo to ciekawe w prezencji meble młodzieżowe charakteryzują się wieloma zaletami. Przede wszystkim są bardzo funkcjonalne, mocne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Z racji tego, iż są to meble do pokoi dziecięcych nie brakuje poszczególnych elementów tj. szafki, półki itp. Wygląd zewnętrzny jakim charakteryzuje się system Zipo z reguły przypada do gustu dzieciom jak i dorosłym. Oryginalne wstawki kolorów cieszą oko najmłodszych i sprawiają, że pokój zyskuje na bardziej efektownym wyglądzie. Fakt, iż można dobierać takie elementy jakich się potrzebuje sprawia, iż są to jedne z najczęściej kupowanych mebli.

 • System Dyzio

  Piękne meble zwane jako system Dyzio sprawiają, iż pokoje dziecięce i młodzieżowe wyglądają elegancko i ciekawie, a także są wielce funkcjonalne. Szereg elementów tj. szafy, szafki, biurka, półki, komody, regały itp. można nabywać w dowolnej ilości, tudzież dowolnego wyboru. Fakt, iż system Dyzio idealnie wpasowuje się do pokoi różnego przedziału wiekowego sprawia, iż nazywane są jako jedne z najbardziej uniwersalnych. Ich wyjątkowe wykonanie gwarantuje długie użytkowanie, co zapewnia pełne zadowolenie z inwestycji. Pokój z owymi meblami bez wątpienia będzie modny i wygodny o czym przekonało się już mnóstwo klientów.

 • System Lalil

 • System RELAKS

  Meble z kolekcji RELAKS to doskonałe meble młodzieżowe i dziecięce. W kolekcji znajdziesz wygodne, duże łóżko z szufladami, pojemną, 3-drzwiową szafę na ubrania, pojemną i praktyczną komodę, liczne półki w formie kwadratów zarówno otwarte jak i zamknięte, słupki - regały na książki oraz przede wszystkim biurko komputerowe z szufladami. Całość wykonan została w nowoczesnym, modnym, jasnym kolorze z ciekawym akcentem kolorystycznym w postaci turkusowych uchwytów. Same uchwyty można w bardzo łatwy sposób przemalować na wymarzony kolor dziecka dostosowując nowe meble Relaks do gustu i stylu pkoju dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z proponowaną kolekcją wysokiej jakości mebli młodzieżowych i dziecięcych - zapraszamy do zakupów!Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Top