Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Kategorie

Informacje

Szafki na buty 


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Jedyne w swoim rodzaju szafki na buty, to meble niezbędne w każdym domu. W naszej ofercie są to modele specjalne, które charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, oraz niespotykanie szczegółową wykończeniówką. Wykonane z najlepszych materiałów są gwarancją długiego użytkowania, natomiast bogate i modne wzornictwo zapewnia stylowe urządzenie wnętrza. Owe szafki na buty wyróżniają się mnóstwem atutów, które widać na pierwszy rzut oka. Stabilne i funkcjonalne z dużą ilością miejsca na obuwie niewątpliwie będą idealnym zakupem. Dostępne w różnych wzorach i gabarytach, ale zawsze w atrakcyjnych cenach.

Jedyne w swoim rodzaju szafki na buty, które znajdują się w tej ofercie, to meble piękne wizualne, funkcjonalne, oraz modne. Zaprojektowane przez najlepszych projektantów znających się na najnowszych trendach w branży meblowej bez wątpienia wzbogacą wizualnie każdy przedpokój. Z racji tego, że producenci postarali się o dobór najwyższej jakości materiałów można liczyć na to, iż szafki z tej oferty będą służyć bardzo długo. Co więcej do wyboru klientów są różnorakie wielkości szafek, wzory, oraz kolory. Praktyczność owych mebli do przedpokoju znana jest od lat.

Nikt nie lubi, kiedy obuwie stoi w przedpokoju, a domownicy się o nie potykają. Szafka zapewnia porządek, jak także pewien rodzaj segregacji obuwia. Co więcej za sprawą szafek zyskujemy również blat, na którym można postawić ozdobę, tudzież koszyczek z ważnymi jak na przedpokój rzeczami np. przybory do czesania, klucze itp. Szerokie wzornictwo jakim wyróżniają się szafki na buty gwarantuje Państwu zakup mebla, którego nie spotkacie w każdym możliwym mieszkaniu. Bardzo często modele innych producentów się powtarzają, a co za tym idzie wiele osób ma taki sam wystrój przedpokoju.

W tej ofercie producent postawił na różnorodność w pełnym tego słowa znaczeniu, dlatego Waz wystrój będzie jedyny w swoim rodzaju. Kolorystyka szafek, to także istotna kwestia. Otóż propozycja tej oferty, to szafki w różnych odcieniach drewna, jak też kolorach z podstawowej palety barw. Oczywiście poszczególne modele posiadają inna fakturę w czym także można wybierać. Nie można zapominać, iż szafki na buty posiadają mniej lub więcej elementów dekoracyjnych. Mogą to być ozdobne nóżki, uchwyty lub szereg innych ciekawych wykończeń. Wszystko zależy od projektu na podstawie którego zostały wykonane dane szafki. Ceny szafek na buty różnią się w zależności od ich wielkości, oraz użytych materiałów. Niemniej śmiało można powiedzieć, iż ceny są atrakcyjne na każdą kieszeń. Zachęcamy zatem do zapoznania się z ofertą i dokonania wyboru jednej z pośród wielu nowoczesnych szafek na obuwie. 

Top