Ławki

Informacje

Najczęściej kupowane

Ławki

Przedstawiamy kolekcję ławek ze szczególnym przeznaczeniem do przedpokoju w Państwa domu czy mieszkaniu. W ofercie znajdą Państwo głównie ławki z nogami prostymi i nogami ludwik oraz tapicerowaną powierzchnią siedziska. Zalecamy wybrać odpowiedni model ławki dla siebie lub można dany model ławki do przedpokoju stworzyć własnoręcznie wybierając odpowiedni kolor drewna oraz materiał na siedzisko. W takim przypadku z przyjemnością wykonamy dla Państwa ławki na zamówienie.

Ławki 

Podkategorie

  • Ławki tapicerowane

    Wyjątkowa kolekcja ławek tapicerowanych - z miękką powierzchnią siedziska i ciekawym wzorem tapicerki, który tak na prawdę mogą Państwo wybrać samodzielnie a my przygotujemy dla Państwa ławkę tapicerowaną na zamówienie. Sprawdź dostępne modele ławek tapicerowanych, wybierz kolor nóg oraz rodzaj nóg, wybierz materiał na siedzisko i ewentualnie takie dodatki jak pinezki ozdobne. Stwórz swój unikatowy projekt ławki tapicerowanej do przedpokoju i zachwyć swoich domowników i gości.

  • Ławki pikowane

    Wyselekcjonowana i stale powiększająca się kolekcja ławek pikowanych do przedpokoju z tapicerowaną powierzchnią siedziska, która dodatkowo została ostylowany w wytworne pikowanie w karo. W opcji można zamówić ławki pikowane w karo z guzikami lub z kryształkami ozdobnymi. Dodatkowo mogą Państwo samodzielnie ustalić jaki będzie kolor nóg Państwa ławki pikowanej oraz jaki będzie materiał na siedzisku a my wykonamy taką ławkę pikowaną na zamówienie.Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Top