Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Amerykanki 


Jedyne w swoim rodzaju amerykanki, to meble tapicerowane, które oferowane są klientom, którzy mają szczególne wymagania. Otóż mowa tutaj o niewielkich rozmiarów kanapach, które swoim wyglądem przypominają raczej fotele. Nie dziwi zatem fakt, iż niektórzy nazywają je fotelami rozkładanymi. Te meble z powodzeniem sprawdzają się w małych wnętrzach. Można na nich odpoczywać, ale po wykonaniu kilku ruchów mamy wygodne łóżko do spania. Wykonane z wysokiej jakości materiałów okazują się bardzo trwałe.

 

Odporne na uszkodzenia mechaniczne, oraz na zabrudzenia wystarczają na bardzo długi czas nawet przy częstym użytkowaniu. Co więcej amerykanki, to meble w produkcji których wykorzystano ciekawe kolory tkanin dzięki czemu można je idealne dopasować do wystroju wnętrza. Mimo niewielkich rozmiarów charakteryzują się ciekawym wzornictwem, co zawdzięczamy kreatywnym projektantom. Piękne wykończenia, opływowe i proste kształty do wyboru zapewniają klientom to czego poszukują. Pomimo tego, że owe meble produkowane są od lat dzisiejsza technika pozwala na tworzenie lepszej jakości owych mebli, jak również ładniejszych wizualnie.

 

Producenci dbają o każdy szczegół, co sprawia, że amerykanki cieszą się dużym powodzeniem klientów, którzy nie mogą sobie pozwolić na inny rodzaj kanapy czy sofy. Biorąc pod uwagę ceny amerykanek można tutaj mówić o ich wysokiej atrakcyjności. W zależności od modelu są one tańsze lub droższe, aczkolwiek wszystkie eleganckie, stabilne, funkcjonalne i zapewniające to, czego od nich, jako od mebli do wypoczynku i spania oczekujemy. Klienci, którzy wcześniej nabyli któryś z modeli podkreślają, że mimo niewielkich rozmiarów praktyczność idzie w parze z eleganckim wyglądem wizualnym. Producenci polecają zatem tego rodzaju rozwiązanie do małych wnętrz, gdzie zachodzi potrzeba posiadania wygodnego łóżka. Jak do tej pory nie ma w produkcji tyle funkcjonalności i stylu pod kątem aranżacji wnętrz jeśli chodzi o mebel tapicerowany, który ma nie tylko ładnie wyglądać, ale też być dla wypoczynku i snu, ale koniecznie zajmować niewiele miejsca.

Top