Informacje

Oferujemy nowoczesne szafy przesuwne w zróżnicowanej kolorystyce i niepowtarzalnym stylu wykonania. W asortymencie m.in. modele dwu-, trzy- oraz czterodrzwiowe, szafy z lustrem i dodatkowymi szufladami, a także wiele innych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb klientów. Dzięki praktycznemu rozmieszczeniu półek bez trudu pomieścisz w nich swoją garderobę, zaś różnorodność modeli pozwoli Ci idealnie wkomponować szafę we wnętrze sypialni lub pokoju. Do wyboru nawet kilkanaście kolorów wykończenia! Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu.

Niesamowicie eleganckie szafy przesuwne, to jedna z interesujących ofert tego sklepu. Charakteryzują się wieloma zaletami, gdzie jedną z najważniejszych okazuje się być fakt przesuwnych drzwi. Szafy idealnie nadają się do mniejszych wnętrz, gdzie o wygodzie użytkowania szafy z drzwiami otwieranymi tradycyjnie w ogóle nie ma mowy. Wszystkie szafy z tego działu zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze wzornictwo. Dodatkowo dobrano wysokiej jakości materiały, które gwarantują długie użytkowanie owych mebli.

Szeroki wachlarz wzorów i kolorów, z jakim możecie się zapoznać w tej ofercie bez wątpienia jest dużym ukłonem w kierunku klientów, którzy szukają szafy pojemnej, ładnej i w atrakcyjnej cenie. Z racji tego, że nabywcy mają różne gusta tutaj mogą wybierać pod kątem indywidualnych potrzeb tj. wielkość szafy, wzór, kolor, podział wnętrza itp. Co więcej szafy przesuwne świetnie sprawdzają się we wszystkich wnętrzach, dlatego nabywcy decydują się na nie urządzając funkcjonalny przedpokój, salon, pokój młodzieżowy, pokój dziecięcy itp. Bogata kolorystyka, to następny atut, ponieważ klienci mogą wybrać taką szafę z drzwiami przesuwnymi, która swoim kolorem idealne pasuje do wczesnej posiadanych mebli. Różnorakie odcienie drewna, jak też podstawowe kolory, to naprawdę to czego szukają klienci.

Nie dziwi zatem fakt, iż szafy z tego działu idealnie se sprzedają. Dużo mówimy o zewnętrznej części tych szaf, natomiast bardzo ważne jest także jej wnętrze. Zatem trzeba zaznaczyć, że w zależności od wielkości szafy posiadają one bardzo dużo miejsca na przechowywanie rzeczy. Od ubrań przez obuwie do wielu innych rzeczy. Szafy posiadają ciekawe rozmieszczenie półek i miejsce na ubrania wiszące. Zapewniają idealny rozkład, co sprawia, że dostęp do rzeczy jest wygodny. Z racji tego, że szafy przesuwne nie mają tradycyjnie otwieranych drzwi, ale jak sama nazwa wskazuje przesuwne nie muszą się Państwo martwić, iż szafa będzie stała za blisko innego mebla, tudzież okaże się przeszkodą na wąskim przejściu danego pomieszczenia. 

Tkaniny zmywalne bez dopłaty
Zamówienia do 15.11
Meble na Raty

Szafy przesuwne 


Pokazuje 1 - 79 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 79 z 79 elementów
Top