Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Regały młodzieżowe 


Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Nieodzownym elementem wyposażenia każdego pokoju dziecka czy pokoju młodzieżowego jest regał na książki czy ulubione bajki i zabawki lub zdobyte nagrody i trofea tak aby móc wyeksponować swoje obecne zainteresowania. Proponowane regały na książki oferujemy w różnych rozmiarach – jako wąskie słupki lub regały szerokie. Do dyspozycji oddajemy Tobie po zakupie regały z otwartą konstrukcją – formą jak również regały zamknięte, które w całości mogą być osłonięte drzwiami lub może być część półek otwartych a część za drzwiczkami. Takie rozwiązanie pozwala lepiej zorganizować miejsce dla różnego typu przedmiotów dzięki czemu w pokoju Twojego dziecka potencjalnie może być utrzymany większy ład i porządek. Zapraszamy więc do zapoznania się z kolekcją regałów dla dzieci już teraz – sprawdź dostępne modele i kup teraz.

 

Urządzając pokoje dziecięce bądź też młodzieżowe musimy wziąć pod uwagę, że w tym jednym pomieszczeniu musimy zapewnić miejsce do nauki, spania i przyjmowania przyjaciół. Zatem to nie lada wyzwanie, zważywszy, że dzieci chcą aby ich pokoje były modnie urządzone, funkcjonalne i zapewniły jeszcze przestrzeń do zabawy. Czasami wydaje się, że te trudności są nie do rozwiązania i nie da się ich pogodzić. Otóż nic bardziej mylnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie stworzoną kolekcją regałów do pokoju dziecięcego i regałów młodzieżowych, które stać się mogą idealnym rozwiązaniem tych problemów. Ta wyjątkowa kolekcja to innowacyjne rozwiązania łączące w sobie funkcjonalność i oryginalny wygląd, co z pewnością przypadnie do gustu tym bardzo wymagającym młodym ludziom.

 

Duża różnorodność pod względem stylu, rozmiaru, kształtu i kolorystyki to nieograniczone możliwości aranżacyjne, pozwalające na stworzenie wyjątkowego pokoju, który stanie się ich azylem. Za sprawą takich dziecięcych i młodzieżowych regałów na zawsze zagości w ich pokojach porządek. Dzięki różnym systemom półek, szuflad i szafek z łatwością ułożą swoje ubrania, ustawią książki, sprzęt grający, czy jak w przypadku maluchów zabawki. Nasza propozycja tanich i funkcjonalnych regałów dla dzieci i młodzieży to zarówno klasyczne, proste rozwiązania często wzbogacone tylko kolorowymi akcentami. Tu także znajdą Państwo modele o bardziej wyszukanym wyglądzie wyróżniającym się niebanalnym designem. Możliwość wyboru rozmiaru to kolejny atut nasze kolekcji, zapewniający aranżację nawet na małej powierzchni dzięki czemu zyskamy dodatkową przestrzeń tak ważną w pokojach naszych dzieci. Najważniejszym dla nas kryterium przy tworzeniu tej taniej i funkcjonalnej kolekcji regałów dla dzieci i do pokoi młodzieżowych była jakość materiałów i komponentów oraz należyte ich wykonanie, co staje się niewątpliwie gwarancją ich solidności, trwałości i bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że za sprawą tych wyjątkowych regałów aranżacja pokoju dziecka czy nastolatka dla Państwa będzie łatwiejsza, a także spełni wszelkie zarówno Państwa jak i dzieci oczekiwania.

Top