Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Biurka dla dzieci 


Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Biurka szkolne dla dzieci i młodzieży

Sprawdź proponowane praktyczne i funkcjonalne biurka dziecięce i młodzieżowe z kolekcji Florimeble. Znajdziesz tutaj modele mebli o różnej wielkości, formie i kolorach - z pewnością dopasujesz coś do pokoju swojej pociechy. Widoczne w tej kategorii artykuły produkowane są z wysokiej jakości płyt meblowych. Wybrane modele zabezpieczone są dodatkowymi obrzeżami ABS, które chronią meble przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi zwiększając tym samym ich żywotność. Zapraszamy do zapoznania się z proponowaną kolekcją i zakupu.

Biurko dla dziecka - miejsce na naukę i zabawę


Każdy rodzic wie doskonale jak ważne jest urządzenie dziecięcego, czy też młodzieżowego pokoju. Świat dzieci i nastolatków to inny świat, w którym rządzi fantazja i nieposkromiona radość i żywiołowość. W takim świecie trudno jest narzucić swoją wizję świata poukładanego, podporządkowanego pracy. Jednak każdy rodzic z troski o przyszłość, pragnie tak urządzić pokój swojej pociechy, aby znalazło się w nim miejsce na wszystko, zarówno zabawę jak i naukę. Z chęcią podpowiemy Państwu jak można zachęcić młodego człowieka do nauki i zaaranżować taki kącik.

Nasza kolekcja tanich biurek dla dzieci i młodzieży jest tego najlepszym przykładem. Wiemy doskonale, że Ci młodzi ludzie mają własne zdanie, a każdy nasz mebel stać się może idealnym kompromisem połączenia „dwóch światów” - dziecka i nas ludzi dorosłych. Dlatego też wybór odpowiedniego stolika jest tak istotną sprawą. To przy nim nasze pociechy odrabiać będą wszelkie zadania, czytać książki, pisać wypracowania i wreszcie bawić się i grać na komputerze. Z tego też powodu tak ważna jest funkcjonalność

Klasyczne czy nowoczesne - biurka szkolne dla każdego


Klasyczne modele biurek posiadają liczne szufladki i półki, w których z łatwością dziecko pomieści niezbędne podręczniki i przybory do nauki, ale także wszelki swoje skarby i gadżety do zabawy. Także wybór biurka nowoczesnego daje wiele możliwości. Liczne schowki ukryte pod blatem lub półki są również doskonałym miejscem, w którym z łatwością pomieszczą się rzeczy do nauki i rozrywki.

Doskonałym sposobem na uzupełnienie miejsca mogą być także dostępne w naszej ofercie funkcjonalne kontenerki, których szuflady staną się prawdziwą skarbnicą wszelkich przedmiotów. Dziecko zawsze będzie miało je w zasięgu ręki. Nasze tanie i praktyczne biurka dziecięce i młodzieżowe to nie tylko wspomniana funkcjonalność, ale także wysoka jakość specjalnie wyselekcjonowanych materiałów i komponentów, a także należyte ich wykonanie. Wszystko po to, aby zapewnić Państwa pociechom tak ważne bezpieczeństwo. Różnorodność kształtów, rozmiarów i kolorystyki to kolejne ułatwienie w aranżacji pokoju nastolatka. Dla ulepszenia wygody proponujemy Państwu również nasze tanie i komfortowe fotele do biurek.

Top