Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Materace kokosowe 


Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Wyjątkowo wygodne materace kokosowe z naszej oferty sprawią, iż będą Państwo spać i odpoczywać w najlepszych warunkach. Charakteryzują się szeregiem zalet, a przede wszystkim idealnie dobranymi najwyższej jakości materiałami. Gwarantują przyjemność snu i wstawania. Wkład kokosowy, który został umieszczony wewnątrz materaca został poddany najlepszej obróbce, która w rezultacie ma na celu wygodę użytkowników. Co więcej materace kokosowe, to produkty naturalne, a co za tym idzie zdrowe. Idealnie nadają się do sypialni w ekologicznym stylu, gdzie zachowanie wygody, komfortu i świeżości nie jest Wam obojętne.

Nowoczesne materace kokosowe, które oferowane są na tej stronie okazują się być idealnym podłożem do każdego łóżka. Wysokiej jakość włókna kokosowe użyte podczas produkcji sprawdzają się idealnie w wielu kwestach. Przede wszystkim włókna kokosowe nie wywołują alergii, ponieważ nie przyswajają roztoczy, oraz mikroorganizmów, które najczęściej są powodem różnorakich uczuleń. Świetny wybór dla każdego, a tym bardziej wspominanych wyżej alergików.

Sztywność maty kokosowej ma swoje atuty, a mianowicie jest idealnym podparciem dla kręgosłupa. Niemniej wyróżnia się tym, iż jest bardzo przewiewna dzięki czemu cyrkulacja powietrza jest regularna. Co więcej materace kokosowe są wspaniałym wyborem dla osób, które mają problemy z nadmiernym poceniem się lub sypialnie należą do wnętrz narażonych na wysokie temperatury np. poddasze, okno na południową stronę itp. Kolejnym atutem jest fakt, że owe materace nie odkształcają się nawet wtedy, gdy użytkownik charakteryzuje się sporym ciężarem ciała. Producent zapewnia długie użytkowanie tych produktów i faktycznie jest to prawda. Trzeba jednak zauważyć, ż są to materace należące d grupy twardszych bez względu na fakt z jakim innym materiałem zostały połączone.

Z racji tego idealnie nadają się dla osób z wadami postawy, które za sprawą twardszego podłoża podczas snu i odpoczynku zamierzają korygować te mankamenty czy schorzenia. Zanim jednak dokonamy wyboru warto zapoznać się z różnymi rodzajami, ponieważ materace kokosowe mimo jednej nazwy mogą różnić się właściwościami w zależności od drugiej warstwy. Może to być mata kokosowa w połączeniu z lateksem, łuską gryczaną, pianką czy też wkładem sprężynowym. W związku z powyższym wcześniej trzeba zapoznać się z wszystkimi właściwościami każdego modelu i dokonać wyboru pod kątem własnych potrzeb i oczekiwań. Ceny różnią się ze względu na to jakie materiały zostały użyte. Dlatego sugerujmy się własnymi potrzebami i ceną. Oczywiście na komfortowym śnie ie powinniśmy oszczędzać, chociaż każdy model i tak cechuje się atrakcyjną ceną. 

Top