Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Szafy dla dziecka 


Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Sprawdź proponowane szafy dla dziecka i szafy młodzieżowe w niniejszej kategorii mebli. Cechami meble jakimi kierujemy się przy doborze oferty jest praktyczne rozmieszczenie poszczególnych elementów szafy, różnorodność form i wielkości oraz bogata kolorystyka płyt dzięki czemu na pewno w proponowanej kolekcji szaf dla dzieci znajdziecie odpowiedni model mebla dla siebie. Na uwagę zasługuje bardzo dobra jakość wykonania, co przy niewyczerpywalnej energii naszych pociech jest nieocenione. Wiele modeli szaf posiada praktyczne drążki na ubrania wiszące – na wieszaki oraz pojemne półki i wysuwane szuflady tak aby była możliwa segregacja wybranych typów naszej garderoby – wszystko znajdzie swoje odpowiednie miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szaf dla dzieci i młodzieży już teraz – wybierz model i kup teraz!

 

Plany aranżacyjne pokoi naszych dzieci wymagają od nas większego zaangażowania i przemyślenia. Odpowiednie połączenie w całość wcale nie jest takie łatwe. Ci młodzi ludzie są bardziej wymagający i krytyczni od nas ludzi dorosłych, chcą aby ich pokoje zawsze były „trendy” i „kul”. Planując taką aranżację warto wziąć pod uwagę osobowość tego młodego człowieka, a także zadbać o tak ważną funkcjonalność. Dobrym rozwiązaniem jest tu wybór szafy, która coraz częściej jest mile widziana przez dzieci i młodzież w ich pokojach. Stworzona z myślą o ich potrzebach w nasza kolekcja szaf dla dzieci i młodzieży z pewnością przypadnie tak wymagającym Klientom go gustu, a także stanie się doskonałym „strażnikiem” porządku i estetycznego wyglądu wnętrza. Prezentowane tu szafy dziecięce i młodzieżowe to nie tylko praktyczność, ale również ciekawa ozdoba takiego pomieszczenia. Prawdziwą dumą i ozdobą naszej kolekcji są szafy z grafiką, które cieszą się dość dużym uznaniem wśród Państwa.

 

Z łatwością odnajdziecie tu Państwo baśniowy obraz dla małej księżniczki jak i zapalonego kibica piłki nożnej, pięknie przedstawione postacie z ulubionej kreskówki jaki „kipiące” kolorami i życiem pejzaże. Ta kolekcja szaf to nie tylko wspaniała ozdoba, ale również wspomniana wcześniej duża funkcjonalność. Specjalne systemy półek, drążków na wieszaki, czy wysuwanych szuflad to zapewnienie pomieszczenia nie tylko ubrań, ale również wszelkich rzeczy, które w pokojach dziecięcych i młodzieżowych są wszędobylskie. Przy tworzeniu tej wyjątkowej kolekcji wzięliśmy pod uwagę tylko te model, które spełniły nasze kryteria, niezwykle starannego wykonania przy użyciu najwyższej jakości materiałów i komponentów. Tylko takie meble stanowić będą gwarancję solidności i trwałości oraz zapewnią dzieciom bezpieczeństwo. Kolejną zaletą tej kolekcji szaf dziecięcych i młodzieżowych, szczególnie pomocną w realizacji planów aranżacyjnych, jest ich różnorodność, tak pod względem stylu jak rozmiaru, kształtu i kolorystyki. Z łatwością odnajdziecie tu model szafy, który spełni wszelkie Państwa i dzieci oczekiwania zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalności.

Top