Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Kategorie

Informacje

Dostawa i transport

 

Dostawa

1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się lokalnym przewoźnikiem współpracującym z naszą firmą, o ile Klient nie wybrał opcji odbioru osobistego.3 Jeżeli towar nie zostanie odebrany w wyznaczonym terminie, bez uprzedniej informacji w dniu otrzymania powiadomienia o dostawie klient będzie musiał pokryć koszty ponownej dostawy jakimi zostanie obciążona nasza firma przez przewoźnika dostarczającego meble.

4 Koszty dostawy na terenie Unii Europejskiej ustalane są indywidualnie.
5. Termin realizacji dostawy wynosi od 5 do 30 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

6 Czas realizacji w okresach przedświątecznych może ulec wydłużeniu do 10 tygodni. Okres przedświąteczny rozpoczyna się z dniem pierwszego października i trwa do końca roku kalendarzowego. Zamówienia przyjmowane w tym okresie mogą być realizowane w czasie do 10 tygodni.
7. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu www.FloriMeble.pl oraz po-brać go i sporządzić jego wydruk.
Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT.

Meble wozimy własnym, bezpiecznym transportem lub lokalną firmą przewozową. Na 2-3 dni przed dostawą kontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w sprawie ustalenia orientacyjnej godziny dostawy.
 
UWAGA: KIEROWCY NIE WNOSZĄ MEBLI. CENA TRANSPORTU NIE ZAWIERA TAKIEJ USŁUGI.

Top