Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Narożniki z regulowanymi zagłówkami 


Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Każdy z nasz zdaje sobie doskonale sprawę, jak ważny jest odpoczynek i relaks, jak powiedział Sokrates „wypoczynek to największe z dóbr”. Warto więc, planując aranżację pokoju dziennego bądź też salonu pokusić się o stworzenie kącika wypoczynkowego, którego niezwykła atmosfera i niespotykana wygody zapewni nie tylko komfort wypoczynku ale także przyjecie przyjaciół i gości. Idealnym ku temu meblem okazuje się być narożnik w dodatku z regulowanymi zagłówkami, który zaczyna cieszyć się co raz większą popularnością wśród Państwa.

Specjalnie stworzona kolekcja narożników z regulowanymi zagłówkami z pewnością pozwoli Państwu i państwa gościom na przeniesienie się do magicznego świata relaksu. Odpowiednio miękkie, bądź też bardziej twardsze, głębokie siedziska zostały zrównoważone niskimi oparciami, które w każdej chwili możemy podwyższyć za sprawą umieszczonych na górze regulowanych zagłówków. To dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu uzyskamy idealną wysokość oraz kąt nachylenia oparcia. Takie ruchome zagłówki to możliwość wręcz indywidualnego wsparcia głowy i karku jednocześnie dla osoby o niskim jak i wysokim wzroście. To jednak nie koniec zalet prezentowanych tu narożników z regulowanymi zagłówkami. Kolejne to funkcjonalność, solidność i trwałość, a także przystępna cena.

Odpowiednio funkcjonalność przejawia się możliwością wyboru modelu narożnika z funkcją spania i pojemnikiem na pościel, co pozwoli Państwu na uzyskanie niezwykle wygodnego łóżka, na którym przenocują Państwa goście. Narożniki wyposażono w automatyczny system, który pozwala na łatwe i szybkie rozłożenie. Gwarancję solidności naszych narożników z regulowanymi zagłówkami zapewnia wysoka jakość ich wykonania, a także użycie najlepszej jakości materiałów i komponentów, co oczywiście pozwoli na dłuższe ich użytkowanie. Połączenie tych wszystkich zalet nie stanęło na przeszkodzie atrakcyjnej cenie tych funkcjonalnych i eleganckich narożników z regulowanymi zagłówkami. Następnymi zaletami umożliwiającymi idealny dobór modelu jest różnorodność kształtów, kolorów oraz rozmiarów, dzięki czemu z łatwością dopasujecie Państwo model pod względem stylu i powierzchni Państwa pomieszczenia.

Top