Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Szafy narożne 


Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Praktyczna kolekcja szaf narożnych, które będą dopełnieniem zestawu szaf w Twojej sypialni czy salonie. Znajdą Państwo tutaj tanie szafy przesuwne z drążkiem na ubrania wiszące, które dzięki swojej konstrukcji nie zajmują dużo miejca a są bardzo pojemne. Szczególnie polecamy naszą ofertę szaf narożnych jeżeli jesteś właścicielem mieszkania lub domu, w którym przeliczasz każdy centymetr na praktyczną funkcjonalność.

Funkcjonalne szafy narożne, które mogą Państwo zobaczyć w tej ofercie, to meble warte uwagi. Charakteryzują się oryginalnym wzornictwem i bogatą kolorystyką. Pośród szeregu dostępnych na rynku szaf wyróżniają się wieloma zaletami, gdzie jedną z nich bez wątpienia jest oszczędność miejsca w pomieszczeniu. Wykonane na podstawie nowatorskich projektów okazują się meblami modnymi. Idealne pasują do każdego rodzaju pokoju, a nawet przedpokoi.

Wzornictwo, o jakim zostało wspomniane wyżej jest naprawdę duże. Niemniej każda z szaf ma jeden wspólny mianownik, a jest nim fakt, iż szafy jak nazwa wskazuje trzeba usytuować w narożniku danego pomieszczenia. Nie od dziś traktowane są jako jedne z najbardziej praktycznych, ponieważ są pojemne, posiadają ciekawy układ wewnętrzny np. półki i miejsce na rzeczy wiszące. Dodatkowo ciekawa strona wizualna zapewnia Państwu wybór takiego wzoru szafy, który nie jest spotykany często. Można więc mówić o pewnego rodzaju indywidualnym stylu. Istotną kwestia jest również szeroka gama kolorystyczna.

W tej ofercie szafy narożne można kupić w wielu odcieniach drewna ni tylko. Elegancko prezentują się także te w kolorach z podstawowej palety barw. Oszczędność miejsca z zachowaniem funkcjonalności jest dla wielu osób ważną sprawą podczas aranżacji pomieszczenia. Szafy, o jakich mowa idealnie se sprawdzają w małych wnętrzach, gdyż usytuowane w jednym z narożników pozostawiają dużą ilość przestrzeni. Wielu klientów stawia na ten właśnie wybór dając sobie szansę na posiadanie mebla pojemnego, pięknego wizualnie, oraz praktycznego.

Bez wątpienia szafy narożne pomieszczą wiele ubrań domowników, oraz innych rzeczy, po które sięgamy okazjonalnie. Atrakcyjność cen również można zaliczyć do atutów. Pomimo tego, że na rynku jest mnóstwo producentów takowych szaf nie każdy cechuje się dostępnymi na każda kieszeń cenami. Oczywiście wiele zależy od wielkości szafy czy materiału użytego do jej produkcji. Niemniej konkurencyjność w cenach jest zauważalna dla klientów, którzy wcześniej sprawdzali wiele innych ofert. 

Top