Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Szafy Garderoby 


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów

Przyjęło się mówić, że kuchnia to dusza domu, salon to serce, a przedpokój to wizytówka. Dlatego warto zadbać o estetyczną jego aranżację, która także będzie funkcjonalna i zapewni łatwość zapanowania nad nieładem jaki często zdarza się w tym pomieszczeniu. Każdemu przedpokój kojarzy się z pewnymi elementami wyposażenia jak lustra, wieszaki i w zależności od powierzchni szafy lub garderoby. To nieodzowne „ogniwa” aranżacji tych szczególnych pomieszczeń. Dlatego też stworzyliśmy specjalną kolekcję szaf i garderób, aby pomóc Państwu w umeblowaniu przedpokoju. tak, aby stał się elegancką i harmonijną wizytówką, z której zawsze będziecie dumni. Tu każdy znajdzie w atrakcyjnej cenie szafę lub garderobę dla siebie, pasującą do aranżacji, którą zaplanowaliście.

Tworząc naszą kolekcję tanich szaf i garderób wybraliśmy tylko takie modele, które zostały wykonane z materiałów i komponentów o najwyższej jakości. Dlatego jesteśmy pewni, że są to meble solidne i trwałe, które można określić mianem mebli na lata. Prezentowane tu szafy i garderoby to różnorodność nie tylko wzorów i kolorystyki ale także i rozmiarów, od tradycyjnych „słupków” po duże szafy kilku drzwiowe, uchylne, przesuwne i narożne, a także całe komplety wyposażone w szafki, wieszaki i lustra.

Ta wyjątkowa oferta szaf i garderób to także różnorodność pod względem stylu. Z łatwością znajdą dla siebie model miłośnicy eleganckiej i stylowej klasyki jak również i Ci, którzy nade wszystko cenią sobie nowoczesność i design. Jako jedni z nielicznych oferujemy również szafy z grafiką i ornamentem na barwionym szkle, z których jesteśmy wyjątkowo dumni, gdyż znajdują one dość duże uznanie wśród Państwa. Podstawową cechą wszystkich tu szaf i garderób jest oczywiście funkcjonalność, przejawiająca się specjalnymi systemami półek i drążków w przypadku szaf, zaś garderoby dodatkowo wzbogacono o praktyczne i tak przydatne w przedpokojach lustra i wieszaki, na których powiesimy nasze ubrania. Z dumą zaprezentowaliśmy kolekcję szaf i garderób, które jesteśmy przekonani, że przyczynią się do idealnego zaaranżowania każdego przedpokoju.

Top