Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Łóżka dla dziecka 


Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją łóżek dla dziecka oraz łóżek młodzieżowych dostępnych w przeróżnych wielkościach – tak aby dopasować wymagany rozmiar mebla do wieku dziecka czy wielkości pokoju. Wiele modeli proponowanych łóżek posiada praktyczne i pojemne, wysuwane szuflady na pościel i inne przedmioty czy są dostępne całe łóżka z pojemnikami na pościel. Oferta jest stale uzupełniana o nowe wzory i kolory, tak abyście mogli wybrać odpowiedni mebel dla swojego dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją łóżek młodzieżowych i łóżek dla dziecka już teraz – odszukaj wymarzony model łóżka i kup teraz.

 

Aranżacja dziecięcego czy też młodzieżowego pokoju to nie lada wyzwanie dla rodziców. Zazwyczaj dzieci mają skonkretyzowane wyobrażenia o tym jak on powinien wyglądać i co powinno się w nim znaleźć. Dość często te plany aranżacyjne różnią się, lecz zawsze da się znaleźć w nich kompromis. Co do jednego elementu i to najważniejszego zarówno dzieci jak i rodzice są zawsze zgodni – mowa tu oczywiście o łóżku. Dlatego też podjęliśmy decyzję o stworzeniu takiej kolekcji łóżek dla młodzieży i łóżek dla dzieci. Wszyscy wiemy doskonale ile pokładów nieposkromionej energii tkwi w naszych dzieciach, a zwłaszcza w nastolatkach, i jak potrafią okazywać swoją żywiołowość. To było jednym z podstawowych naszych kryteriów przy wyborze łóżek, które muszą zapewnić tak bezpieczeństwo jak i trwałość.

 

Dlatego też nasza kolekcja młodzieżowych i dziecięcych łóżek wykonana została z niewątpliwie dużą starannością przy użyciu materiałów i komponentów o najwyższej jakości co absolutnie niestanowi żadnej przeszkody w ich atrakcyjnej cenie. Kolejną zaletą przemawiająca za ich wyborem z naszej kolekcji łóżka dziecięcego bądź też młodzieżowego jest ich różnorodność zarówno pod względem stylu jaki kształtu, rozmiaru i kolorystyki. Tak duże zróżnicowanie łóżek dla dzieci i młodzieży na pewno pozwoli na idealne wkomponowanie go do każdego wnętrza bez względu na jego metraż, wiek dziecka i styl w jakim został urządzony pokój. Z łatwością znajdziecie tu Państwo klasyczne łóżka drewniane jak i te o bardziej nowoczesnym wyglądzie, a nawet łózka piętrowe, które pozwolą na rozwiązanie problemu z małą powierzchnią. Prezentowane tu tanie łóżka dla dzieci i łóżka młodzieżowe to także duża funkcjonalność przejawiająca się praktycznymi szufladami, które zaopatrzono w poręczne uchwyty, bądź też pojemniki. Dzięki nim swobodnie można przechować pościel, to także doskonałe skrytki na „skarby” i wszelkiego rodzaju drobiazgi. Jesteśmy przekonani, że przedstawiona tu kolekcja tanich i trwałych łóżek dla dzieci i łóżek dla młodzieży umożliwi zarówno Państwu jak i Waszym dzieciom stworzenie idealnie pasującej do ich marzeń aranżacji ich własnego azylu.

Top