Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Kontenerki biurowe 


Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Kluczem do dobrze urządzonego biura jest harmonia i praktyczność mebli. Właściwy ich dobór zapewni nie tylko dobrą organizację pracy, ale także utrzymanie ładu i porządku w dokumentach i niezbędnych akcesoriach biurowych. Często okazuje się, że zaczyna nam brakować miejsca na biurkach i w jego szufladach, bądź też dokonujemy zakupu prostego formą biurka, które nie zostało wyposażone w użyteczne półki i szuflady. Rozwiązanie tego problemu jest nader proste. Doskonale sprawdzą się do tego celu, cieszące się ostatnimi czasy dużą popularnością proste kontenerki biurowe. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów stworzyliśmy kolejną kategorię mebli biurowych jakimi są kontenerki do biura. Ich estetyczność, niewielkie gabaryty, a przede wszystkim praktyczność stanie się nie tylko uzupełnieniem aranżacji, ale także pozwoli na uzyskanie dodatkowej powierzchni.

To dzięki tym niepozornym meblom zapewnimy sobie schludność i przejrzystość, a tym samym zyskamy lepszy komfort miejsca naszej pracy. Oferowana tu kolekcja tanich kontenerków do biura to szeroki wybór  od klasycznych drewnianych doskonale wkomponowujących się w stylowe wnętrza po nowoczesne wykonane z metalu, których designerski wygląd sprawdzi się w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach biurowych i gabinetach. Także zróżnicowana kolorystyka oraz układy szuflad dają możliwość wyboru takiego modelu, który idealnie będzie odpowiadał potrzebom i stylistyce.

Część z prezentowanych tu modeli funkcjonalnych kontenerków do biura wyposażona została w zamek, co pozwala na bezpieczne przechowanie ważnych dokumentów, jak np. druki ścisłego zarachowania. Dzięki pojemności szuflad z łatwością przechowamy w nich także drobne akcesoria biurowe, na które brakuje miejsca na biurku. Dodatkową zaletą niektórych z prezentowanych tu tanich i praktycznych kontenerków do biura jest „mobilność”, a to za sprawą kółek, dzięki czemu w łatwy  i szybki sposób można zmienić ich miejsce ustawienia. Tworząc naszą kolekcję kontenerków do biura dołożyliśmy wszelkich starań aby były one wykonane z materiałów i komponentów o najwyższej jakości, gdyż tylko takie mogą zapewnić solidność, trwałość i wieloletnie bezproblemowe użytkowanie tych mebli.

Top