Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Szafy ze szkłem 


Eleganckie i nowoczesne szafy ze szkłem umiejscowionych w przeważającym stopniu we frontach szafy. Dodatek szkła mocno podnosi nowoczesną estetykę mebla i dzięki czemu szafy z prezentowanej kolekcji są nie tylko meblami funkcjonalnymi ale jednoczezśnie urozmaicają pomieszczenie, w którym się znajdują jak przedpokój, salon czy sypialnia. Znajdą tutaj Państwo szafy ze szkłem o różnych wielkościach i różnorodnej kolorystyce płyt jak najmocniejsze wenge, śliwa czy dab sonoma. Każda prezentowana szafa ze szkłem posiada liczne półki, drążki na ubrania wiszące i niektóre modele praktyczne szuflady na bielizne. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową kolekcją szaf ze szkłem.

Jedne z najmodniejszych mebli, to szafy ze szkłem, które pośród klientów cieszą się dużą popularnością. Ich piękny efekt wizualny idealnie wkomponuje się w każde modne wnętrze. Do wyboru w tej ofercie mnóstwo wzorów i kolorów pośród których mogą Państwo wybierać. Fakt, iż szafy należą do jednych z najmodniejszych nie powinien dziwić, gdyż zastosowane szkła jako elementu dekoracyjnego naprawdę odgrywa w ogólnym wyglądzie wizualnym dużą rolę. Co więcej szafy są wysoce funkcjonalne. W zależności od wielkości gabarytowej mogą pomieścić tyle rzeczy ile tylko jest nam potrzebne.

Szerokie wzornictwo, to bez wątpienia duży atut. Klienci, którzy przeglądają ofertę mają problem z wyborem jednej szafy, gdyż zazwyczaj w ich guście jest wiele więcej modeli. Niemniej zawsze jakiś mały szczegół przemawia za tym, że klient decyduje się na jedną konkretną. Trzeba zauważyć również, że szafy ze szkłem, to bogata paleta kolorystyczna. Idealne dopasowanie szkła do koloru drewna gwarantuje nie tylko wysoką jakość pod kątem ciekawego wyglądu wizualnego, ale przede wszystkim oryginalności, którą można wprowadzić do własnego wnętrza. Tego rodzaju szafę można usytuować w różnych wnętrzach jeśli chodzi o przeznaczenie. Klienci nabywają je do sypialni, salonów, pokoi dziecięcych i młodzieżowych, a także do przedpokoi. Generalne ich urok sprawia, że pasują w do każdego stylowego i nowoczesnego pomieszczenia.

Producenci postarali się, aby każdy detal był dopatrzony w związku z czym żadne niedoskonałości nie mają w tym przypadku miejsca. Piękne szafy ze szkłem, które widzicie w ofercie, to bez wątpienia modne meble do Waszych nowoczesnych wnętrz. Idealne wzory, kolory i gabaryty do wyboru. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach. Brak pakownej szafy w mieszkaniu odczuwa się na każdym kroku. Wejście w posiadane jednej z szaf z tej oferty gwarantuje naprawdę pełne zadowolenie. Klienci, którzy wcześniej kupili szafę z dekoracyjnym szkłem są zadowoleni z decyzji. Jeśli chcą Państwo dołączyć do tej grupy wystarczy przejrzeć ofertę i wybrać szafę dla siebie. 

Top