Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Komody dla dziecka 


Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Zapoznaj się z proponowanymi komodami do pokoju dziecka oraz komodami młodzieżowymi, które dostępne są w najróżniejszej kolorystyce oraz formach. Poznaj ich praktyczne i pojemne wnętrza, liczne szuflady oraz półki. Kolekcja proponowanych komód została tak dobrana, aby zapewnić należytą funkcjonalność i pojemność danego mebla mając na uwadze wzbogacanie stylistyczne klimatu dziecięcego pokoju. Zachęcamy do zapoznania się z całą gamą proponowanych komód dla dziecka i serdecznie zapraszamy do zakupów!

Świat dziecka i młodzieży ma swoje prawa, a każde z nich ma inną wizję o swoim pokoju, niekiedy różniącą się od naszej. Zarówno dzieci jak i nastolatkowie pragną aby ich „azyl” był niebanalny i jedyny w swoim rodzaju, w który zagości im tylko znana moc wyobraźni. Jednakże takie pomieszczenie powinno spełniać podstawowe zasady jak chociażby harmonia i funkcjonalność. Dlatego też specjalnie stworzyliśmy odrębną kolekcję mebli dla dzieci i młodzieży, a jedną z nich jest kategoria „Komody dla dzieci i młodzieży”.

Przy tworzeniu tej kolekcji tanich komód przyświecała nam myśl o bezpieczeństwie i wizualnym zaspokojeniu tak wyjątkowo wymagających Klientów jakimi są dzieci i nastolatkowie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dostępne w naszym sklepie komody dziecięce i młodzieżowe były wykonane z materiałów i komponentów o najwyższej jakości z niewątpliwą starannością o najmniejszy detal. Wspomniana wcześniej funkcjonalność to dość istotna i bardzo pożądana funkcja w takich pomieszczeniach. Różnorodne systemy półek, szuflad to nie tylko miejsca, służące do przechowania ubrań, które zawsze nasze pociechy będą miały na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Owe komody to także doskonałe schowki na wszelkiego rodzaju skarby maluchów i różnych młodzieżowych drobiazgów jak dziewczęce periodyki o modzie i kosmetyki czy chłopięce czasopisma i gadżety motoryzacyjne lub piłkarskie. Jednocześnie te tanie i praktyczne komody dziecięce i młodzieżowe to  swoista ozdoba ich pokoju, ale także doskonałe miejsce na ustawienie swoich ulubionych zabawek, czy też ułożenie płyt z muzyką ulubionej kapeli.

Różnorodność naszej oferty komód dla dzieci i komód dla młodzieży to nie tylko zróżnicowanie pod względem stylu, ale także kształtów, rozmiarów i kolorystyki. Wszystko po to aby zapewnić zarówno Tym młodym ludziom i Państwu stworzenie takiej aranżacji, która będzie odzwierciedleniem ich własnej wizji o nieszablonowo wyglądającym pokoju jak również ważnych dla Państwa ich potrzeb.

Top