Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Łóżka kontynentalne 


Jednym z ciekawszych rozwiązań i bardzo praktycznych są łóżka kontynentalne do sypialni. W niniejszej kategorii znajdziesz dokładnie ten rodzaj łóżek w wersji tapicerowanej dzięki czemu będą idealnie pasować do sypialni zaaranżowanej zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym stylu. Wszystko za sprawą różnego rodzaju materiałów obiciowych dostępnych w naszej kolekcji łóżek kontynentalnych od Florimeble. Cechą charakterystyczną i niewątpliwą zaletą tego typu mebli do sypialni jest wysokość, która jest znacznie większa od współcześnie produkowanych nowoczesnych łóżek tapicerowanych, które są dość niskie i dla osób starszych lub z problemami z kręgosłupem każde wstawanie z łóżka czy siadanie na łóżku jest kłopotliwe i często bolesne. Inaczej sprawa ma się z zaprezentowanymi w tej kategorii łóżkami kontynentalnymi, w których spora wysokość ułatwia siadanie i wstawanie z łóżka. W połączeniu z wygodnym materacem, które są również dostępne w naszej ofercie sklepu mogą tworzyć nocny azyl do regeneracji utraconych podczas długiego dnia sił.

Dodatkowo należy pamiętać o praktycznym aspekcie prezentowanych modeli łóżek w stylu kontynentalnym a mianowicie podnoszone połówki mebla, w których ukryte są znacznych rozmiarów pojemniki na pościel. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy każdego dnia utrzymać należyty ład i porządek w naszej sypialni. Cała pościel, poduszki, koce czy inne przedmioty znajdą swoje miejsce i za dnia nie będą burzyć naszego porządku.

Zachęcamy do wyboru odpowiedniego dla Ciebie modelu łóżka, które dzięki swojej konstrukcji i zastosowanym materiałom na etapie produkcji będzie służyć długie, długie lata. Zapraszamy do zakupów po nowe łóżko kontynentalne Florimeble.

Top