Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Tapczaniki dla dzieci 


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

Poznaj bajkowe zwory na naszych tapczanikach dla dzieci – polecamy Tobie tapczaniki dziecięce od Florimeble.pl. Sprawdź wszystkie dostępne motywy, tapczaniki produkowane są każdorazowo na zamówienie więc jeżeli Twoje dziecko jest fanem jakiejś bajki to napisz do nas lub skontaktuj się z naszym konsultantem a na pewno znajdziemy w hurtowni tkanin odpowiedni materiał i Twoje dziecko będzie mogło się cieszyć wymarzonym tapczanikiem z motywem swojej ulubionej bajki. Tobie pozostanie patrzyć na szczerą radość i zadowolenie swojego dziecka ze swojego nowego tapczanika, które stanie się miejscem odpoczynku w nocy oraz miejscem relaksu i zabaw za dnia. Proponowane w tej kolekcji tapczaniki dla dzieci cechuje wygodna powierzchnia spania oraz praktyczny pojemnik na pościel.

 

Urządzenie pokoju dla dziecka to dość duże wyzwanie, przecież musimy w nim połączyć bawialnię, naukę i oczywiście sypialnię. Wiemy o tym doskonale, że to sen jest mocą dla dzieci, dzięki której prawidłowo się rozwijają. Zatem jednym z najważniejszych elementów wyposażenia takiego pokoju jet oczywiście łóżko – bezpieczne i nader wygodne. Dzieci to nasze prawdziwe „skarby” i skłonni jesteśmy przychylić im nieba aby spełniły się ich marzenia. Doskonałym sposobem do zrealizowania takiego celu może okazać się nasza oferta tapczaników dla dzieci. Wykonane z należytą starannością z materiałów i komponentów o najwyższej jakości stają się łózkami bezpiecznymi i trwałymi. Niebanalne rozwiązania naszej kolekcji tanich tapczaników dziecięcych, oraz ich ciekawe połączenia kolorystyczne stać się mogą doskonałą inspiracją pobudzającą ich wyobraźnię i kreatywność.

 

Te wygodne meble przeznaczone do spania i odpoczynku w jednej chwili dla dziecka stać się mogą wspaniałym wozem strażackim, pędzącym na ratunek lub rakietą kosmiczną zmierzającą ku odległym planetom. To także piękne łóżko księżniczki, która uwielbia uwielbia odpoczywać „zatopiona” w mnóstwie miękkich i delikatnych poduch. Tworząc tą jedyną w swoim rodzaju kolekcje tapczaników dla dzieci wzięliśmy właśnie pod uwagę to, że ich marzenia są najważniejsze i nie mogą mieć ograniczeń. Z łatwością znajdziecie tu Państwo modele tapczaników od pięknej klasyki poprzez prostą nowoczesność po tapczaniki prawdziwe baśniowe. Kolejną zaletą prezentowanych tu tapczaników dla dzieci jest ich duża funkcjonalność. Dzięki praktycznym pojemnikom zyskujecie Państwo nie tylko dodatkowa przestrzeń, w której przechowacie pościel dziecka, ale także i inne rzeczy jak np. zabawki. Różnorodność kształtów, rozmiarów, a także kolorystyki to zapewnienie wyboru takiego tapczanika dla dziecka, które z pewnością stanie się nie tylko wygodnym miejscem do spania, ale także miejscem do zabawy.

Top