Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Kategorie

Informacje

Szafy 


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów

Szafy Flori Meble - bogate wzornictwo, niecodzienny styl oraz funkcjonalność. To tylko niektóre cechy szaf, które chcemy Państwu zaproponować. Każdy znajdzie swój wymarzony model. W ofercie nowoczesne szafy przesuwne na ubrania, szafy klasycznie otwierane, szafy z grafiką czy lustrem oraz HIT - szafy ze szkłem z ornamentem.

Nowoczesne szafy z naszej oferty, to meble cechujące się ogromną funkcjonalnością. Ich przestrzenność, oraz podział wnętrza sprawa, że mebel ten jest w stanie pomieścić naprawdę dużo rzeczy. Z racji tego, że meble te charakteryzują się różnorodnością nowoczesnych wzorów klienci zakupują je do wielu wnętrz. Głównie są to sypialnie, salony,pokoje młodzieżowe, pokoje dziecięce, a nawet przedpokoje. Projektanci za pomocą swojej kreatywności stworzyli takie modele, które wyróżniają się prostym wzornictwem, a także bardziej eleganckim.

W związku z powyższym można kupić szafę wykonaną z materiału drewnopodobnego o konkretnym kolorze bez jakichkolwiek elementów dekoracyjnym, bądź też z mniejsza lub większą ilością ozdób. Mowa tutaj o wielu ciekawych pomysłach np. lustrze w drzwiach szafy, dekoracyjnych uchwytach, nóżkach, fakturach, łączeniu kolorów i wielu innych. Niemniej największą zaletą owych szaf jest ich praktyczność, która została potwierdzona przez setki użytkowników. Obecne niemalże w każdym mieszkaniu jest przynajmniej jedna duża szafa, która gwarantuje miejsce na różnorodne rzeczy wszystkich domowników. Idealnie sprawdza się jako garderoba, kiedy nie posiadamy osobnego pomieszczenia garderobianego.

Co więcej szafy o których mowa znane są z tego, że potrafią służyć latami w związku z powyższym jest to bardzo dobra inwestycja. Oczywiście do tego mebla zawsze można skompletować szereg innych mebli np. komodę, regał, witrynę itp. Idąc tym tokiem myślenia zapewniamy sobie idealny wystrój wnętrza z dużym naciskiem na funkcjonalność. Jeśli chodzi o ceny owych szaf, to warto wiedzieć, że występują one w atrakcyjnych, aczkolwiek zróżnicowanych cenach. Wszystko zależy od wielkości szaf, jakości materiału, ilości użytego materiału czy wkładu pracy. Warto zatem zapoznać się z ofertą, ale także wracać do niej, ponieważ regularnie dodawane są nowe modele, które wychodzą spod ręki kreatywnych i profesjonalnych projektantów, oraz producentów. Wejście w posiadanie szaf z naszej oferty to bardzo dobra decyzja. Potwierdzają to klienci, którzy obecnie je użytkują. 

Top