Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Kategorie

Informacje

Tapczany Dziecięce i Młodzieżowe 


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Niewątpliwie oryginalne tapczany z naszej oferty, to meble najwyższej jakości. Wyróżniają się wieloma zaletami począwszy od wyboru materiału do ich produkcji zapewniające długie użytkowanie przez wygląd wizualny za jaki odpowiedzialne są tkaniny tapicerskie i efektowne wykończenie do wysokiego komfortu użytkowania, który gwarantuje całokształt wykonawstwa. Do wyboru mają Państwo tapczany dla dzieci, które bez dwóch zdań okażą się bardzo wygodne i funkcjonalne. Za dnia zajmują bardzo mało miejsca, jednakże Wasze pociechy mają na czym usiąść podczas zabawy. W nocy zamieniają się w komfortowe i przytulne łóżka.

 

Wprost idealne meble do wypoczynku i snu, to tapczany, które widzą Państwo w tej ofercie. Głównie przeznaczone są do pokoi dziecięcych o czym świadczy ich wygląd zewnętrzny. Wykonane z wysokiej jakości materiałów bez wątpienia okażą się meblami, które można użytkować bardzo długo. Posiadają skrzynkę na pościel i sporo elementów dekoracyjnych. Niemniej dostępne są również tapczaniki bardziej uniwersalne pod kątem wyglądu zewnętrznego. Producenci wybrali bardzo dobre tkaniny tapicerskie, które są przyjemne w dotyku, aczkolwiek odporne na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia.

 

W zależności od modelu posiadają one różnorakie kolory, wzory cz faktury. Z racji tego, że owe meble są niewielkie idealnie wpasują się w równie niewielki pokój dziecka. Zwykle projektanci i producenci dbają o to, aby klienci mieli szeroki wybór w związku z tym można nabyć tapczanik dla dziewczynki, chłopca, tudzież wykonany tak, aby pasował dla dziecka bez względu na płeć. Fakt, iż tapczany z tej oferty należą do nowoczesnego wzornictwa nie ulega wątpliwości. Ciekawe profile, oraz elementy dekoracyjne mają duży wpływ na ogólny wygląd. Co więcej zapewniają komfort snu, gdyż grubość i twardość gąbki w podłożu jest dopasowana tak, aby było wygodnie. Warto również wspomnieć o powierzchni tapczanów.

 

Otóż powierzchnia podczas gdy tapczan jest złożony okazuje się wystarczająca do wypoczynku i zabawy dzieci, natomiast po rozłożeniu gwarantuje odpowiednią ilość miejsca, aby móc dobrze się wyspać. Ceny tapczanów są zróżnicowane, ponieważ do każdego modelu wybrano inne materiały. Dodatkowo wzory także się różnią i nie każdy tapczan wymagał tyle samo wkładu pracy. W związku z powyższym do Państwa wyboru są tapczany tańsze i droższe, aczkolwiek wszystkie bardzo wysokiej jakości, co potwierdzają klienci, którzy wcześniej zdecydowali się na te meble. Jeśli interesuje Was wygodne łóżko do pokoju dziecięcego, ta oferta okazuje się być idealna zarówno pod kątem ciekawego wyglądu wizualnego, jak też komfortu użytkowania.

Top