Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Szafy do biura 


Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 865,00 zł

    Przesuwne szafy do biura Office OZ10 cechuje bardzo solidna konstrukcja oraz pojemne wnętrze. Szafa z tej kolekcji doskonale sprawdzi się również w pokoju dziennym lub pokoju młodzieżowym z racji na minimalistyczną...

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Urządzenie biura czy też domowego gabinetu wymaga dobrego projektu i planu działania w stworzeniu pomieszczenia, które będzie funkcjonalne i estetyczne. Tak urządzone wnętrze z pewnością wpłynie na komfort pracy pracowników i przykuje wzrok potencjalnych kontrahentów. Aranżacja biura sprzyjała także dobrej komunikacji pomiędzy pracującymi osobami i pozwalała na zachowanie ładu i harmonii. Doskonale do tego celu nadają się szafy biurowe, których praktyczność i pojemność pozwoli na uporządkowanie dokumentów, wszelkich materiałów biurowych, a nawet okryć wierzchnich.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom stworzyliśmy specjalną kolekcję szaf do biura, wśród której każdy znajdzie model idealnie odpowiadający przeznaczeniu oraz stylem i rozmiarem. Prezentowane tu szafy do biura to zarówno ponadczasowa klasyka do wnętrz stylowych jak również innowacyjność świetnie pasująca do wnętrz współczesnych, w których często gości nowoczesny design.

Prezentowane tu szafy do biura to gwarancja najwyższej jakości dzięki perfekcyjnemu wykonaniu i odpowiedniemu doborowi najlepszych materiałów i komponentów. To z pewnością przyczyni się do ich długoletniego użytkowania. Szeroka gama kolorystyczna jak również różnorodność wzorów od szaf przesuwnych po kilku drzwiowe, a nawet zamykane na klucz to kolejne zalety naszej kolekcji zapewniające łatwość dostosowania szafy tak do aranżacji jak i powierzchni biura. Prezentowane tu tanie i porządnie wykonane szafy do biura zostały wyposażone w liczne półki dzięki, którym przechowamy nie tylko dokumenty i segregatory dokumenty ale i ważne firmowe dokumenty jak faktury i umowy.

W naszej kolekcji znajdują się również modele szaf , które dodatkowo zostały wyposażone w drążki pozwalające Państwu na łatwe przechowywanie okryć wierzchnich zarówno pracowników, jak i partnerów oraz kontrahentów. Jesteśmy przekonani, że zaprezentowane tu tanie i trwałe szafy do biura doskonale spełnią swoją rolę jaką jest funkcjonalność i estetyka, ale także wkomponują się w aranżacje Państwa biur.

Top