Sklep używa plików cookies, w celach statystycznych oraz w celu lepszego dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Możesz zmienić lub określić warunki przechowywania cookies w Twojej przeglądarce.

Stoły Krzesła Foteliki Hokery Zestawy Ławy Ławki tapicerowane Meble Chesterfield Sofy / Kanapy Narożniki Komplety wypoczynkowe Tapczaniki dziecięce Szafy Komody Witryny Biurka Łóżka Regały / Półki Meblościanki Garderoby Meble Łazienkowe Szafki na buty Sypialnie Materace


Słowo od Redakcji do kategorii mebli: Ławostoły

Piękne i wysoce funkcjonalne ławostoły, to meble na które warto postawić. Inwestycja w ławostół bez wątpienia się opłaca, ponieważ jeśli trzeba w naszym wnętrzu stoi ława, natomiast w razie większej ilości osób szybko możemy zamienić ją w praktyczny i stabilny stół. Pomysłowa forma rozkładania przez podnoszenie blatu bez wątpienia będzie dla Państwa dobrym rozwiązaniem. Szybko i łatwo możemy zamieniać ławę w stół i odwrotnie. Co więcej ławostoły wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów dając gwarancję długiego użytkowania. Mebel ten możemy usytuować w każdym wnętrzu, dlatego producent nie narzuca kwestii przeznaczenia.


Ławostoły

Produktów w kategorii
Ławostoły: 1

  • Ławostół Hades podnoszony

    Ławostół Hades podnoszony Ławostół z podnoszonym, rozkładany blatem. Drewniane ławostoły Hades charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i..
    620,01 zł