Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Szafy z lustrem 


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów

Prezentowana kolekcja szaf z lustrem stanowią przede wszystkim szafy przesuwne, które dzięki dodatkowi w postaci pięknego lustra polecamy stosować w sypialni lub w przedpokoju jako szafy garderoby. Stylowe lustro w prezentowanych szafach jest nie tylko praktyczne ale i wygląda stylowo dodając dodatkowe punkty stylistyce wnętrz Państwa sypialni, salonu czy garderoby.

Wyjątkowe pod kątem wizualnym i praktycznym szafy z lustrem, jakie Państwu oferujemy okażą się trafnym wyborem. Powstały na podstawie projektów nowoczesnych w oparciu o wysokiej jakości materiały. Generalne ich ogólna wysoka jakość jest potwierdzona nie tylko przez producentów, ale głównie przez klientów, którzy użytkują je już długi czas. Charakteryzują się bogatym wzornictwem, ale także równie bogatą kolorystyką. Do Państwa wyboru jest szereg szaf o wzorach mniej lub bardziej bogatych. W związku z powyższym tylko od Was zależy jaki styl preferujecie. Kolorystyka, to bardzo ważna sprawa.

Większość klientów dopasowuje szafę do wystroju wnętrza lub ewentualnie najpierw kupuje szafę, a później zajmuje się aranżacją. Tak czy owak do wyboru jest wiele odcieni drewna jak też normalnych czystych kolorów tj. biel, czerwień, czerń itp. Jak sam,a nazwa wskazuje szafy z tej oferty posiadają lustro. W zależności od modelu może ono być usytuowane w środkowej części, bocznej części czy też na całej powierzchni przodu szafy. Nie od dziś szafy z lustrem okazują się być meblem, którego poszukują klienci. Funkcjonalność czy też praktyczność jest tutaj niewątpliwa. Oprócz tego, że są bardzo pojemne, gdzie użytkownicy mogą pomieścić naprawdę wiele rzeczy, to dodatkowo posiadają lustro, jakie jest niezastąpione jeśli chodzi o takową szafę w sypialni lub też przedpokoju.

Jak wiadomo inne elementy dekoracyjne są tutaj zbędne, ponieważ lustro okazuje się wystarczającą ozdobą. W związku z powyższym szafy z lustrem nabywane są dość często i chwalone za funkcjonalność, oraz wygląd wizualny. Oczywiście występują w różnych rozmiarach, co jest dużym plusem jeśli chodzi o dopasowanie szafy do metrażu wnętrza. Różnorodność cen z kolei sprawia, że klienci mogą pozwolić sobie na praktyczny i modny mebel bez względu na zasób portfela. Jeśli szukają Państwo funkcjonalnych szaf, a nie chcą dodatkowo dokupować lustra, to ta propozycja jest jak najbardziej idealna. Wystarczy wybrać szafę pod kątem preferowanej wielkości w ulubionym wzorze i kolorze. 

Top