Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Kategorie

Informacje

Barki 


Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Oryginalne barki z tej ofert, to meble wyjątkowe w każdym tego słowa znaczeniu. Posiadają odpowiednie półki na trunki, tudzież niezbędne szkło. Wykonane z najlepszej jakości materiałów gwarantują długowieczne użytkowanie bez konieczności wymiany na nowy. Bogate, ale też nowoczesne wzornictwo od pierwszego wejrzenia potrafi zachwycić i zainspirować do tego jak urządzić dane wnętrze. Od lat barki są modnym i stylowym elementem salonów, gabinetów dyrektorskich itp. Modele, które z naszej oferty bez wątpienia sprawią, iż Wasze wnętrze zyska na wartości wizualnej, oraz pewnego rodzaju elegancji jeśli chodzi o przechowywanie i spożywanie trunków.

Wyjątkowe barki, które znajdują się w tej ofercie, to meble niezastąpione do przechowywania alkoholi i wszelkiego rodzaju napoi nie koniecznie alkoholowych. Występują w wielu wielkościach, wzorach i kolorach. Wysokiej jakości materiały z jakich zostały wykonane sprawiają, iż mamy do czynienia z naprawdę mocnymi, stabilnymi, odpornymi na uszkodzenia mechaniczne, oraz zabrudzenia meblami. Fakt, iż producenci zadbali o każdy szczegół nie jest bez znaczenia.

Owe barki klienci nabywają nie tylko do mieszkań prywatnych, ale także do gabinetów firm itp. Niektóre modele wykonane są w oparciu o łączenie różnych materiałów z kolei inne na podstawie wyłącznie jednego. Tak czy inaczej nie brakuje bogatego wzornictwa i kolorystyki. Barek bardzo łatwo można dopasować do posiadanych mebli, tudzież wystroju wnętrza. Warto zaznaczyć, że projektanci pomyśleli o tym, aby był to mebel nie tylko ładny, ale też funkcjonalny. Odpowiednio dopasowane miejsce na butelki, oraz szklanki i kieliszki, to duża zaleta pod kątem pomysłowości. Dawniej każdy barek był podobny do siebie.

Obecnie mimo tego samego przeznaczenia wzornictwo okazuje się być bardziej imponujące. Oczywiście barek mogą nabyć nie tylko klienci, którzy są w posiadaniu alkoholi. Jak już zostało wspomniane idealnie nadają się do trunków bezalkoholowych, ponieważ przeznaczeniem tego mebla jest przechowywanie lub eksponowane wszelkiego rodzaju napoi. Bez wątpienia będąc w posiadaniu barku zapewniamy sobie odpowiednie miejsce na trunki i napoje, a także wzbogacamy wizualną stronę danego wnętrza. Usytuowane w dowolnym miejscu są gwarancją pięknego wystroju, ale także praktycznego rozwiązania. Szereg modeli występuje na tzw. kółkach. Jest to bardzo wygodne, ponieważ barek można łatwo przestawić w inne miejsce. Niemniej barki na nóżkach są równe piękne funkcjonalne. Tylko od Państwa zależy jaki model spełni Wasze oczekiwania potrzeby. Warto również wiedzieć, iż występują one w bardzo atrakcyjnych cenach, gdzie każdy może sobie pozwolić na jego zakup. 

Top