Kategorie

Informacje

Wyjątkowo piękne i wygodne sofy i kanapy z owej oferty, to meble idealne do Waszych wnętrz. Wyróżniają się szerokim wzornictwem, co sprawia, iż klienci mogą wybierać pośród wszelakich kształtów, które bardzo często określają również styl danego mebla. Zatem w tej ofercie znajdziemy zarówno sofy jak też kanapy o opływowych kształtach czy też posiadające bardzo prostą, aczkolwiek modną formę. Jeśli chodzi o kwestie kolorystyczne można tutaj mówić o szerokim wachlarzu barw, gdzie zastosowano wyłącznie jeden kolor tkaniny tapicerskiej lub połączenie dwóch lub więcej kolorów. Generalnie do wyboru mają Państwo wiele rodzajów sof i kanap w sensie przeznaczenia na ilość osób, z funkcją spania lub bez owej funkcji, z elementami ozdobnymi jak pikowanie itp. Wszystkie sofy i kanapy, które są w naszych ofertach, to produkty wysokiej jakości. Począwszy od projektów, którymi zajmowali się profesjonalni projektanci do profesjonalnego wykonawstwa producentów. Wybrali on najlepszej jakości materiały, aby każda sofa lub kanapa mogła służyć przez wiele lat. Meble te idealnie nadają się do salonów, pokoi młodzieżowych, pokoi gościnnych, a nawet dziecięcych. Niektórzy klienci kupują je także do lokali publicznych, gdzie chcą zapewnić swoim gościom kącik do odpoczynku. Niemniej zarówno sofy jak tez kanapy nabywają do małych moteli czy miejsc noclegowych. Ta wyjątkowo atrakcyjna oferta ma też inna zaletę, a mianowicie konkurencyjne ceny. Owe sofy i kanapy cechują się zróżnicowanymi cenami, które nie rzadko mają wpływ na zakup. W tej ofercie klienci mogą nabyć kanapę, tudzież sofę w takiej cenie, która nie obciąży ich budżetu domowego, a zapewni świetny mebel do wypoczynku i snu. Ci, którzy kupili wcześniej któryś z modeli wystawiają bardzo dobre opinie. Dlatego warto przejrzeć ofertę i wybrać kanapę lub sofę do swojego wnętrza. Bez wątpienia nie będą Państwo żałować inwestycji, gdyż oprócz pięknego wyglądu wizualnego są one wysokiej jakości pod kątem wypoczynku i snu. Dobry wybór, to połowa sukcesu, a ta oferta wyróżnia się samymi zaletami.

Tkaniny zmywalne bez dopłaty
Meble na Raty

Sofy i kanapy 

Podkategorie

 • Sofy 2 osobowe

  Idealną ofertą do różnych wnętrz okazują się być sofy-2 osobowe, które zostały zaprojektowane przez najlepszych projektantów. Ich kreatywne pomysły spotkały się z dużą aprobatą producentów, którzy na ich podstawie wykonali sofy, natomiast później z zadowoleniem klientów, jacy je nabyli. Fakt, iż owe sofy są wysokiej jakości nie ulega żadnej wątpliwości. Dobór najlepszych gatunkowo materiałów zapewnia długie użytkowanie sof. Bez wątpienia trzeba nadmienić o bogatym wzornictwie. Do wyboru mamy sofy dla dwojga o kształtach opływowych, które kojarzą się z meblami nadzwyczaj przytulnymi, jak także sofy proste, uznawane za styl minimalistyczny, aczkolwiek niebywale modne i wygodne. W zależności od modelu sofy-2 osobowe mogą posiadać elementy dekoracyjne z drewna, metalu nierdzewnego, poduszek ozdobnych itp. Każda z takich opcji ma na celu dodać sofie piękna wizualnego, które dla klientów jest tak samo ważne jak komfort użytkowania. Wyjątkowo szeroka kolorystyka, to następna z zalet, jaką sobie cenimy. Producenci oferują nam sofy w każdym możliwym kolorze, aczkolwiek ostatnimi czasy bardzo modne okazują się być biele i szarości. Co więcej sofy z przeznaczeniem dla dwóch osób mogą być także z funkcją spania. Takową opcję posiadają niektóre modele z tej oferty. Jest to bardzo dobry pomysł dla tych klientów, którzy posiadają małe mieszkania, a duże meble wypoczynkowe zwyczajnie się im nie mieszczą. Sofy te można zatem ulokować w każdym wnętrzu np. salonie, pokoju dziecięcym, pokoju gościnnym czy młodzieżowym. Idealnie sprawdzają się za dnia, jako meble do odpoczynku i w przypadku rozkładanych modeli w nocy, jako funkcjonalny mebel zastępujący łóżko. Generalnie sofy-2 osobowe znane są nam nie od dziś. Produkuje się je na dużą skalę, ponieważ są alternatywą dla mebli wypoczynkowych, jakich z racji małych wnętrz nie możemy kupić. Mimo to warto zwrócić uwagę na fakt, iż z biegiem czasu zmieniły się trendy i obecnie stosuje się nowe wzornictwo, które identyfikuje się ze stylem nowoczesnym.

 • Sofy z funkcją spania

  Oferta, z którą mogą się Państwo zapoznać, to sofy z funkcją spania, które okazują się być idealnymi meblami jeśli chodzi o możliwość komfortowego odpoczynku i snu. Projekty owych sof wyszły wprost od profesjonalnych projektantów charakteryzujących się bardzo kreatywnymi pomysłami. Każdy model, to indywidualny i oryginalny pomysł na mebel wypoczynkowy, na którym w razie potrzeby można spać. Idealnie nadają się do wielu wnętrz np. salonów, pokoi gościnnych, młodzieżowych i dziecięcych. Bardzo często nabywają je również właściciele małych noclegowni. Szerokie wzornictwo owych sof niejednokrotnie spotkało się z zachwytem klientów. Pośród wielu modeli można nabyć sofę rozkładaną o opływowych lub prostych kształtach. Wzornictwo jest na tyle duże, że klienci mogą wybrać według własnych potrzeb i oczekiwań. Kolejnym atutem jest niemniej bogata kolorystyka, jaka w dużej mierze ma znaczenie przy wyborze, a później zakupie. Klienci gustują w różnych kolorach mebli wypoczynkowych w związku z czym sofy z funkcją spania zostały wykonane tak, aby ten istotny punkt spełniały. Do wyboru klientów są także tkaniny tapicerskie. Posiadają one różne faktury, a nawet wzory dlatego producent dał pełne prawo wyboru pod tym względem. Generalnie każdy model sof rozkładanych daje pełną satysfakcję użytkowania, ale też znajduje swoich nabywców. Nie dziwi zatem fakt, iż w naszych mieszkaniach właśnie tego rodzaju sofy znajdują swoje miejsce. Warto wspomnieć także o atrakcyjnych, a także konkurencyjnych cenach. Pomimo tego, że każdy model jest rozkładany i można śmiało na nim wygodnie spać, to ceny bywają różne. Klienci mogą nabyć sofy z funkcją spania tańsze, oraz droższe, za co odpowiada nie tylko wielkość sofy, ale także materiał jaki wykorzystano podczas produkcji i wkład pracy. Zatem oferta z tej kategorii przeznaczona jest dla klientów, którzy z różnych powodów szukają mebla zapewniającego odpoczynek i możliwość sypiania. Niemniej warto podkreślić, iż owe sofy, to naprawdę dobre rozwiązanie do wszystkich wnętrz, gdzie funkcjonalność jest wskazana.

 • Sofy 3 osobowe

  Oryginalne sofy 3-osobowe, to meble bardzo często wybierane przez klientów. Charakteryzuje je nie tylko piękno wizualne i wysoka jakość, ale także funkcjonalność. Do owej kategorii należą sofy rozkładane, czyli z możliwością spania, jak także nierozkładane. Bardzo duży wybór pod kątem wzornictwa zapewnia zakup takiej sofy, która faktycznie się klientowi podoba i idealnie pasuje do stylu danego wnętrza. Nie inaczej jest w kwestii kolorystycznej, gdzie producenci postarali się o wszelkiego rodzaju kolory i ich odcienie tkanin tapicerskich. Powyżej wspominane sofy idealnie nadają się do wszystkich możliwych wnętrz. Nabywane są do salonów, pokoi gościnnych, młodzieżowych, a nawet dziecięcych. Sprawdzają się zarówno jako mebel wypoczynkowy indywidualny, jak też w dwóch częściach, czyli dwie sofy usytuowane obok lub naprzeciwko siebie. To jakie mamy potrzeby względem danego pomieszczenia ma wpływ na fakt wyboru i zakupu sof. Niemniej trzeba podkreślić, iż sofy 3-osobowe, to meble które cieszą się popularnością wśród klientów. Gwarantują piękny wystrój, komfortowy wypoczynek, a w przypadku sof z możliwością rozkładania także możliwości snu. Warto nadmienić, iż sofy z przeznaczeniem na trzy osoby, to meble wystarczająco duże jeśli chodzi o większe wnętrza i zazwyczaj mieszczące się w mniejszych pomieszczeniach. Można więc tutaj mówić o pewnego rodzaju marginesie, który sprawdzi się w każdym wnętrzu bez względu na jego metraż. Ceny owych sof są różne. Oznacza to, że klienci mogą wybierać pośród sof tanich,w średnich cenach jak również droższych. Taka rozbieżność jest zaletą, ponieważ nie każdy może sobie pozwolić na najwyższy próg cenowy. Nie od dziś sofy 3-osobowe idealnie sprawdzają się w wielu mieszkaniach. Zapewniają miejsce do odpoczynku i nawet snu. Co więcej sprawiają, że nasze wnętrza są modne i stylowe. Aby dokonać wyboru i zakupu jednej z oryginalnych i modnych sof dla trzech osób wystarczy przejrzeć ofertę i wybrać taką która spełni Państwa oczekiwania. Wszystkie zdjęcia wykonane są tak, aby jak najlepiej odzwierciedlać ich faktyczny wygląd.

 • Sofy rozkładane

  Oferta, która okazuje się być jedną z bardziej wartych uwagi to sofy rozkładane, które cieszą się dużą popularnością. Charakteryzują się one tym, iż oprócz miejsca do odpoczynku posiadają powierzchnię do spania. Wystarczy niewielki wysiłek, aby z sofy typowo wypoczynkowej stworzyć łóżko. Wszystkie modele zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co jest gwarancją na długie użytkowanie. Niemniej jeśli chodzi o wzornictwo projektami zajęli się kreatywni projektanci, którzy bardzo dobrze wiedzą jakie trendy obecnie mogą zainteresować klientów. Do dyspozycji Państwa są więc sofy o różnorakich kształtach i wielkościach. Klienci mogą wybierać także w szerokim wachlarzu kolorystycznym. Prawdę mówiąc można kupić sofę z możliwością spania w kolorze, który preferujemy. W obecnych czasach rynek tkanin tapicerskich jest bardzo rozwinięty, a co za tym idzie sofy rozkładane mogą występować w szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystkie modele idealne nadają się do różnorakich wnętrz, gdzie mebel wypoczynkowy z możliwością spania jest potrzebny. Oczywiście może to być salon, pokój gościnny, młodzieżowy, a także dziecięcy. Z racji tego, iż są to meble wysoce praktyczne i piękne wizualnie wielu właścicieli moteli czy innych stancji noclegowych również nabywa owe sofy. Jak widać mogą one mieć swoje miejsce nie tylko w mieszkaniach prywatnych. Co więcej sofy rozkładane z owej oferty charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jak również zabrudzenia. Ogólna ilość zalet jest naprawdę bardzo duża, dlatego wato skorzystać z tej oferty, jeśli interesują Państwa sofy z możliwością rozkładania. Jeśli chodzi o ceny owych sof trzeba zaznaczyć, iż są bardzo różne. Wszystko zależy od tego jakiej wielkości jest wybrana przez Was sofa, jakich materiałów użyto podczas jej produkcji, oraz ile pracy w produkcję zostało włożone. Niemniej każdy model cechuje się wysoką jakością i będzie sprawdzał się przez wiele lat. Firma z jakiej zdecydowali się Państwo nabyć sofę jest renomowanym producentem, który zawsze ma na względzie dobro swoich klientów.

 • Sofy nierozkładane

  Jedna z wartych uwagi ofert, to sofy nierozkładane, które zyskują na popularności jeśli chodzi o wnętrza w których nie sypiamy. Wyróżniają się one bardzo szerokim wzornictwem, co ma wpływ na wybór takiej, która idealnie pasuje do stylu naszego wnętrza czy też trafia w Wasz gust. Wzornictwo, to istotna kwestia, ponieważ na rynku nadal jest wiele mebli wypoczynkowych, które mimo innych producentów okazuje się bardzo podobne do siebie. Sofy, które znajdziecie w tej ofercie zostały wykonane na podstawie nowoczesnych projektów, które wykonali najlepsi projektanci w zakresie branży meblowej. Co więcej do danych wzorów dobrano wyjątkowo piękne kolory tkanin tapicerskich. Generalnie można je nabyć w każdym kolorze, który się Państwu podoba lub pasuje do posiadanego wystroju. Wiele sof z owej oferty, to kształty opływowe, jakie kojarzą się z przytulnymi meblami w sam, raz do odpoczynku lub też kształty proste, aczkolwiek modne i stylowe. Jak wiadomo sofy nierozkładane, to meble nie tylko do mieszkań prywatnych. Bardzo często nabywane są do lokali publicznych, gdzie wszelkiego rodzaju kąciki wypoczynkowe są wskazane. Klient może wybierać pośród sof wykończonych tkaninami tapicerskimi lub eko skórą czy skórą naturalną. Te zależności mają jednak swoje odzwierciedlenie w cenie. Im droższy materiał tapicerski, tym cena sofy jest wyższa. Kwestia tego gdzie zamierzamy ulokować daną sofę nierozkładaną ma tutaj znaczenie. Jak zostało wspomniane wcześniej prezentują się one wyśmienicie w każdym wnętrzu, aczkolwiek istotą ich projektów i wykonawstwa jest to, że nie nadają się do spania. W związku z powyższym każde pomieszczenie typowo do odpoczynku jest idealne dla owych sof. Dlatego, jeśli zależy Państwu na sofach, które nie posiadają funkcji spania, to ta oferta jest jak najbardziej dla Was. Warto ją przejrzeć i wybrać według własnego upodobania, bo sofy nierozkładane z tej propozycji, to piękne i mocne meble w bardzo atrakcyjnych cenach. Ważną informacją jest także to, iż regularnie do oferty dodawane są kolejne oryginalne modele sof z tej kategorii.

 • Kanapy 2 osobowe

  Propozycja, którą są kanapy 2-osobowe jest bardzo dobrą alternatywą dla tych, którzy z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na inny rodzaj mebli wypoczynkowych. Warto zauważyć, że w ofercie znajduje się duży wybór wzorów i kolorów. Wiele kanap , które mogą Państwo zobaczyć, to nowatorskie wzory najlepszych projektantów branży meblowej. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są gwarancją na długie użytkowanie. Co więcej warto zwrócić uwagę na bogatą kolorystykę kanap. Wykończone zostały różnorakimi tkaninami tapicerskimi pod kątem kolorystycznym, faktur i wzorów. Niektóre modele cechują się minimalizmem, ale są także takie, jakim nie brakuje elementów dekoracyjnych. Fakt, iż kanapy 2-osobowe to meble zarówno z funkcją spania jak także bez owej funkcji sprawia, że klienci mogą wybierać pośród modeli przeznaczonych do klientów o różnych potrzebach. Istotną kwestią jest jednak to, że bez względu na to czy na kanapie będziemy sypiać czy tylko wypoczywać okaże się ona meblem, który zostanie z Państwem na długo. Głównymi atutami oprócz pięknego wyglądu wizualnego owych kanap jest duża odporność na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Ten fakt możemy zawdzięczać wysokiej jakości materiałom, jakie wybrali producenci. Co więcej warto zaznaczyć, że owe kanapy świetnie sprawdzają się w każdym wnętrzu. Klienci nabywają je do pokoi gościnnych, młodzieżowych i dziecięcych. Niejednokrotnie znajdują one swoje miejsce w salonach. Jeśli przyjrzą się Państwo wszystkim modelom bez wątpienia zauważą, że większość kanap z tej oferty, to modele typowo nowoczesne. Niektóre kanapy 2-osobowe nie posiadają części bocznych z podłokietnikami. Niemniej wiele takich modeli wyposażono w ozdobne poduszki. Są to wzory z najnowszych kolekcji, które bardzo przypadły do gustu wielu klientom. Zaletą tej oferty są atrakcyjne ceny kanap. Bez względu na zasób portfela każdy może pozwolić sobie na wybrany model. Biorąc pod uwagę wysoką jakość, piękno wizualne, funkcjonalność i atrakcyjne ceny można powiedzieć, że kanapy produkowane w obecnych czasach, to coś, co bardzo podoba się klientom, którzy poszukują wypoczynku i łóżka jednocześnie.

 • Kanapy 3 osobowe

  Wyjątkowo wygodne i modne kanapy 3-osobowe, to meble na miarę obecnych czasów. Zapewniają komfort wypoczynku, jak również snu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są gwarancją na długie użytkowanie. Idealnie pasują do wielu wnętrz, zarówno typowo wypoczynkowych tj. salon, oraz pokoi, w których zamierzamy spać. Charakteryzują się szerokim wzornictwem i niebanalną kolorystyką. Projektanci wdrożyli mnóstwo ciekawych pomysłów, natomiast producenci postarali się, aby każdy model został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. W związku z powyższym kanapy, które widzą Państwo w ofercie należą do bardzo nowoczesnych i interesujących mebli.

   

  Do wyboru są kanapy o wzornictwie tradycyjnym, jak także z wykorzystaniem całkiem nowatorskich rozwiązań. Niektóre z modeli posiadają szereg elementów dekoracyjnych tj. poduszki, wstawki z drewna czy metalu. Co więcej istnieje podział na kanapy 3-osobowe posiadające boki, oraz bez boków. Druga opcja okazuje się być dobrym rozwiązaniem dla mniejszych wnętrz, ale wiele osób nabywa owe kanapy ze względu na ich nowoczesny wygląd wizualny. Kolorystyka tych kanap, to bardzo szeroki temat. Można je kupić w każdym kolorze, chociaż wiele modeli cechuje się tym, iż zastosowano łączenie dwóch lub więcej kolorów. Mimo to klienci najczęściej wybierają kanapy w modnych ostatnio bielach i szarościach.

   

  Jak mogli Państwo zauważyć oferta obejmuje również kanapy typowo dziecięce. Są to modele bardziej kolorowe, które nie tylko zapewnią dzieciom wygodny sen, ale też okażą się idealnym meblem, który wzbogaci wizualnie dziecięcy pokój. Jeśli chodzi o ceny, kanapy 3-osobowe wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami. Można powiedzieć, że oferta dotyczy osób o różnych możliwościach finansowych pod katem zakupu. Regularność dodawania do oferty nowych modeli sprawia, że klienci, którzy nie zdecydowali się na konkretny model odwiedzając sklep mogą zapoznać się z nowościami najlepszych projektantów i producentów. Warto zatem wziąć to pod uwagę, ponieważ z racji dbałości o klienta producent dokłada wszelkich starań, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom i potrzebom.

 • Kanapy z funkcją spania

  Oferta jaką są kanapy z funkcją spania okazuje się być idealna dla tych klientów, którzy poszukują mebla wypoczynkowego z możliwością rozkładania. Generalnie oczekiwania mogą wynikać z racji małego metrażu mieszkania, co przekłada się na mniejsze wnętrza i tym samym brak sypialni lub też chęci posiadania kanapy, która będzie idealnym rozwiązaniem w razie gości.

   

  Wszystkie modele zostały wykonane na podstawie oryginalnych pomysłów doświadczonych projektantów. Co więcej zastosowano w projektach bardzo ciekawe rozwiązania pod kątem możliwości rozkładania kanap. Z kolei producenci dołożyli wszelkich starań, aby owe meble zyskały na wygodzie i wysokiej jakości odpoczynku. Każdy detal jest idealnie dopracowany, więc nie ma mowy o ewentualnych niedociągnięciach.

   

  Wzory, które widzimy w ofercie charakteryzują się nowoczesnym i tradycyjnym stylem. Dostępne są kanapy z funkcja spania o kształtach opływowych, które nie tylko sprawiają wrażenie, ale również faktycznie są bardzo miękkie, oraz o prostym wzornictwie z nieco twardszym podłożu. To, na który model Państwo się zdecydują jest indywidualną sprawą, ale warto mieć na uwadze nie tylko wygląd wizualny. Producenci wyszli na przeciw oczekiwaniom, dlatego też stworzyli różne wzornictwo, stopnie twardości kolorystykę. Jeśli jesteśmy już przy temacie kolorystyki w tej ofercie wybiorą Państwo taki kolor kanapy, który idealnie będzie współgrał z wystrojem wnętrza. Nie brakuje zarówno ciemnych jak i jasnych odcieni tkanin tapicerskich. Niemniej wiele modeli owych kanap charakteryzuje się łączeniem kilku kolorów. Elementy dekoracyjne jakie posiadają kanapy z funkcją spania z tej oferty, to coś co przyciąga wzrok. Należą do nich poduszki ozdobne, dekoracyjne marszczenia, ciekawe podstawy i boki, brak boków z oryginalnymi zakończeniami itp. Szeroki wybór pod każdym względem tych kanap jest bezdyskusyjny. Wystarczy wybrać tą, która będzie wygodna, w odpowiednim wzornictwie i kolorystyce, a także atrakcyjnej cenie. Bez wątpienia będzie to dobry wybór.

 • Kanapy rozkładane

  Rozkładane kanapy - komfortowy wypoczynek, nowoczesne wzornictwo


  Oryginalne rozkładane kanapy, to meble wręcz idealne do wszystkich pokoi. Cechują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, oraz zabrudzenia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują długie użytkowanie nawet przy codziennym rozkładaniu i składaniu. Bogate wzornictwo, które Państwo widzą to zasługa kreatywnych projektantów, którzy już dawno odeszli od projektowana zwykłych kanap. Piękne i przede wszystkim przemyślane wzory, to połączenie komfortu wypoczynku z nowoczesnym wzornictwem. Co więcej producenci zadbali o detale podczas wykonawstwa.

  Wygodny i spokojny sen dla gości


  Każdy model jest wykonany w oparciu o najwyższą jakość, a co za tym idzie najlepsze materiały. W związku z powyższym stelaże, materiał wypełniający i tkaniny tapicerskie są wyjątkowo trwałe. Bogata kolorystyka, to kolejna zaleta, którą cenią sobie klienci. Do wyboru mają Państwo naprawdę wiele barw tkanin, ale także ich różnych faktur. Rozkładane kanapy to meble niezastąpione w przypadku, gdy nie możemy sobie pozwolić na osobną sypialnię. Niezapowiedziani goście będą mogli spokojnie i wygodnie przespać na nich noc. Co więcej te meble idealnie nadają się do pokoi młodzieżowych i dziecięcych. Wykonane są w różnych stylach, w związku z czym możemy dobrać odpowiedni model do danego wnętrza. Z racji tego, iż cechują się one różnymi wielkościami, oraz materiałami możemy zauważyć, iż ceny także są zróżnicowane.

  Generalnie klienci mogą wybierać w przedziale tańszych lub droższych kanap w zależności od zasobu portfela. Niemniej warto podkreślić, iż każda sofa i kanapa rozkładana z tej oferty jest bardzo wygodna i trwała. Klienci, którzy wcześniej nabyli nasze meble wypoczynkowe są zadowoleni z wyboru, co pokazują liczne pozytywne opinie na temat tych mebli. Dobry wybór, to połowa sukcesu, tym bardziej, że kanap nie kupuje się codziennie. Raz kupiona okaże się meblem, który będzie Państwu służył naprawdę bardzo długo. Wygoda, elegancja, wysoka jakość i atrakcyjna cena, to główne zalety, jakimi charakteryzują się owe modele.

  Oferta jaką są kanapy z funkcją spania okazuje się być idealna dla tych klientów, którzy poszukują mebla wypoczynkowego z możliwością rozkładania. Generalnie oczekiwania mogą wynikać z racji małego metrażu mieszkania, co przekłada się na mniejsze wnętrza i tym samym brak sypialni lub też chęci posiadania kanapy, która będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku gdy chcemy zaoferować nocleg gościom.

  Wszystkie modele zostały wykonane na podstawie oryginalnych pomysłów doświadczonych projektantów. Co więcej zastosowano w projektach bardzo ciekawe rozwiązania pod kątem możliwości rozkładania kanap. Z kolei producenci dołożyli wszelkich starań, aby owe meble zyskały na wygodzie i wysokiej jakości odpoczynku. Każdy detal jest idealnie dopracowany, więc nie ma mowy o ewentualnych niedociągnięciach.

  Wzory, które widzimy w ofercie charakteryzują się nowoczesnym i tradycyjnym stylem. Dostępne są kanapy z funkcja spania o kształtach opływowych, które nie tylko sprawiają wrażenie, ale również faktycznie są bardzo miękkie, oraz o prostym wzornictwie z nieco twardszym podłożu. To, na który model Państwo się zdecydują jest indywidualną sprawą, ale warto mieć na uwadze nie tylko wygląd wizualny. Producenci wyszli naprzeciw oczekiwaniom, dlatego też stworzyli różne wzornictwo, stopnie twardości i bogatą kolorystykę. Nie brakuje zarówno ciemnych jak i jasnych odcieni tkanin tapicerskich. Niemniej wiele modeli owych kanap charakteryzuje się łączeniem kilku kolorów. Elementy dekoracyjne jakie posiadają kanapy z funkcją spania z tej oferty, to coś co przyciąga wzrok. Należą do nich poduszki ozdobne, dekoracyjne marszczenia, ciekawe podstawy i boki, brak boków z oryginalnymi zakończeniami itp. Szeroki wybór pod każdym względem jest bezdyskusyjny. Wystarczy wybrać tą, która będzie wygodna, w odpowiednim wzornictwie i kolorystyce, a także atrakcyjnej cenie. Bez wątpienia będzie to dobry wybór.

 • Kanapy nierozkładane

  Idealną ofertą dla klientów poszukujących mebli tapicerowanych typowo wypoczynkowych są kanapy nierozkładane, które możecie obejrzeć w tej kategorii. Do wyboru mają Państwo naprawdę mnóstwo oryginalnych kanap, które nie zapewnia wygodnego łóżka do spania, ale gwarantują komfort wypoczynku przy filiżance kawy lub przy ulubionym filmie. Kanapy, o których mowa zostały zaprojektowane przez ambitnych projektantów, którzy w swoim fachu są bardzo profesjonalni, a tym samym i kreatywni. Każda z owych kanap charakteryzuje się czymś ciekawym, co indywidualnie trafia w gust klientów.

   

  Głównie mowa tutaj o wzornictwie, jakie zostało zaakceptowane przez producentów i na tej podstawie wykonane zostały modne i eleganckie kanapy. Profesjonalne wykonawstwo, to również wybór wysokiej jakości materiałów. Jeśli chodzi o kanapy nierozkładane mogą być Państwo pewni, że każdy z materiałów, jakie postanowiono wykorzystać w produkcji cechuje się najwyższa jakością. W związku z powyższym producenci zapewniają swoim klientom nie tylko szeroki wybór pod kątem wzornictwa i kolorystyki, ale także odporności mebli na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia itp. Kolorystyka, o jakiej zostało wspomniane wyżej, to również istotna kwestia. Otóż klienci poszukują kanap, które idealnie wpasują się w posiadany wystrój wnętrz. W tej ofercie można wybierać w wielu ciekawych kolorach, jak także ich łączeniu, dlatego pod tym kątem raczej nie powinno być problemu nawet w odniesieniu do najbardziej wymagających klientów.

   

  Wiadomo, że kanapy nierozkładane to meble przeznaczone do odpoczynku, ale wiadomo również, że wykorzystuje się je nie tylko w mieszkaniach prywatnych. Bardzo często nabywają je właściciele różnych lokali publicznych tworząc niezbędny kącik wypoczynkowy dla swoich klientów. Jak widać zastosowanie pod kątem wnętrza nie jest żadną regułą, a owe kanapy są po prostu idealne do wypoczynku. Co więcej atrakcyjne ceny, jakimi się wyróżniają sprawiają, że każdy, bez względu na zasób portfela może sobie pozwolić na dany model.

 • Amerykanki

  Jedyne w swoim rodzaju amerykanki, to meble tapicerowane, które oferowane są klientom, którzy mają szczególne wymagania. Otóż mowa tutaj o niewielkich rozmiarów kanapach, które swoim wyglądem przypominają raczej fotele. Nie dziwi zatem fakt, iż niektórzy nazywają je fotelami rozkładanymi. Te meble z powodzeniem sprawdzają się w małych wnętrzach. Można na nich odpoczywać, ale po wykonaniu kilku ruchów mamy wygodne łóżko do spania. Wykonane z wysokiej jakości materiałów okazują się bardzo trwałe.

   

  Odporne na uszkodzenia mechaniczne, oraz na zabrudzenia wystarczają na bardzo długi czas nawet przy częstym użytkowaniu. Co więcej amerykanki, to meble w produkcji których wykorzystano ciekawe kolory tkanin dzięki czemu można je idealne dopasować do wystroju wnętrza. Mimo niewielkich rozmiarów charakteryzują się ciekawym wzornictwem, co zawdzięczamy kreatywnym projektantom. Piękne wykończenia, opływowe i proste kształty do wyboru zapewniają klientom to czego poszukują. Pomimo tego, że owe meble produkowane są od lat dzisiejsza technika pozwala na tworzenie lepszej jakości owych mebli, jak również ładniejszych wizualnie.

   

  Producenci dbają o każdy szczegół, co sprawia, że amerykanki cieszą się dużym powodzeniem klientów, którzy nie mogą sobie pozwolić na inny rodzaj kanapy czy sofy. Biorąc pod uwagę ceny amerykanek można tutaj mówić o ich wysokiej atrakcyjności. W zależności od modelu są one tańsze lub droższe, aczkolwiek wszystkie eleganckie, stabilne, funkcjonalne i zapewniające to, czego od nich, jako od mebli do wypoczynku i spania oczekujemy. Klienci, którzy wcześniej nabyli któryś z modeli podkreślają, że mimo niewielkich rozmiarów praktyczność idzie w parze z eleganckim wyglądem wizualnym. Producenci polecają zatem tego rodzaju rozwiązanie do małych wnętrz, gdzie zachodzi potrzeba posiadania wygodnego łóżka. Jak do tej pory nie ma w produkcji tyle funkcjonalności i stylu pod kątem aranżacji wnętrz jeśli chodzi o mebel tapicerowany, który ma nie tylko ładnie wyglądać, ale też być dla wypoczynku i snu, ale koniecznie zajmować niewiele miejsca.

 • Sofy

  Wyjątkowe sofy z tej oferty, to meble cieszące się dużym powodzeniem wśród szerokiego grona klientów. Wyróżniają się ciekawym wzornictwem i szerokim wachlarzem kolorystycznym. Ich wysoka jakość nie ulega żadnym wątpliwościom, dlatego też szczerze poleca się poszczególne modele tym, którzy poszukują sof eleganckich i wygodnych. Do Państwa wyboru jest mnóstwo modeli wykonanych na podstawie projektów najlepszych fachowców w tej dziedzinie. Z kolei producenci postarali się o dobór wysokiej jakości materiałów, które w konsekwencji gwarantują długie użytkowanie owych mebli.

   

  Nie od dziś sofy stanowią bardzo ważną część funkcjonalnego wystroju wnętrz. Mowa tutaj o salonach, pokojach gościnnych, młodzieżowych, oraz dziecięcych. Co więcej bardzo często sofy kupuje się do lokali publicznych, gdzie zachodzi taka konieczność praktycznego wystroju owych wnętrz. W zależności od modelu można przyjrzeć się sofom rozkładanym, oraz nierozkładanym. Niektóre wykonane zostały w stylu nowoczesnym, inne tradycyjnym. Jedne posiadają proste wzornictwo, natomiast drugie są opływowe, oraz miękkie. Podstawy danych sof również różnią się w zależności od wzornictwa. Są modele, które posiadają widoczne nóżki, oraz takie u których żadnej podstawy nie widać gołym okiem. Kolorystyka, to kolejny atut. Możemy kupić sofy w każdym kolorze lub łączeniu kolorów.

   

  Dodatkowo klienci mogą wybierać pośród większych i mniejszych np. dwu osobowych lub trzy osobowych rozkładanych lub nierozkładanych. Generalnie klient może określić swoje oczekiwania i potrzeby, a późnej dokonać wyboru w dostępnych modelach spełniających te oczekiwania. Atutem są także atrakcyjne ceny, które dla nabywców także mają znaczenie. Produkcja sof trwa od bardzo dawna, a ich wzornictwo zmieniało się w zależności od trendów na dany czas. Obecnie produkuje się takie, które przepełnione są zaletami. Dodatkowo klienci zauważyli, iż modele bardzo różnią się od siebie. Mowa tutaj o różnorodności, jaka ma związek z pomysłowością projektantów i producentów. Branża meblowa podobnie jak wiele innych powinna szukać pomysłów, a nie wzorować się wyłącznie na starszym wzornictwie zmieniając ewentualnie kolorystykę czy drobne elementy dekoracyjne.

 • Kanapy

  KANAPY DO SALONU

  Piękne kanapy, które dostępne są w tej ofercie, to meble na miarę obecnych czasów. Zachwycają oryginalnym wzornictwem, oraz bogatą kolorystyką. Wykonane w oparciu o najnowsze projekty profesjonalistów z tej branży okazują się być nie tylko idealnym meblem do wypoczynku, ale przede wszystkim funkcjonalnym, jeśli chodzi o możliwość rozkładania, a tym samym i spania. Większość modeli całkowicie odbiega od wzorów tradycyjnych kanap, co świadczy o tym, iż nowoczesność pod względem produkcji tych mebli bardzo się rozwinęła. Do wyboru mamy zarówno opływowe kształty jak też proste, aczkolwiek stylowe. Biorąc pod uwagę wymagania klientów co do kolorystyki trzeba zaznaczyć, iż kanapy, które tutaj Państwo widzą są w szerokiej gamie kolorystycznej, oraz łączeniu poszczególnych kolorów.

   

  Najwyższej jakości meble do salonu

  Kanapa rozkładana, wersalka lub narożnik stanowią niezbędne elementy w każdym pokoju dziennym lub salonie. Powinny więc dobrze się prezentować, być wygodne i wytrzymałe. Z racji tego, iż są to meble najnowszych projektów nie brakuje im elementów dekoracyjnych tj. ozdobne poduchy, oryginalne wykończenia z drewna czy metalu, bądź też inne przymarszczenia tkanin.Te wszystkie dodatki mają wpływ na wygląd wizualny owych kanap. Oczywiście wygląd to nie wszystko i dużą rolę odgrywa funkcjonalność. O nowatorskich kanapach z tej oferty można powiedzieć, że są bardzo praktyczne. Na co dzień bez problemu służą za mebel wypoczynkowy, natomiast w nocy okazują się idealnym i wygodnym łóżkiem. Funkcja rozkładania zapewnia wyższą jakość owym kanapom, ponieważ mogą one stać w każdym pokoju i być używane tak jak tylko chcemy. Kanapa z funkcją spania świetnie sprawdza się w salonach, pokojach młodzieżowych, gościnnych, a nawet dziecięcych.

   

  Nie brakuje im niczego, co mogłoby konkurować z najbardziej modnymi jak dotąd sofami. W związku z powyższym warto zastanowić się nad zakupem modnej i nowoczesnej kanapy, gdyż oprócz szeregu zalet charakteryzują się one bardzo atrakcyjnymi cenami. Faktem jest, że nie każdy producent oferuje aż tak szeroki wybór w dostępnej cenie, dlatego jeśli poszukują Państwo kanap nowoczesnych, stylowych, eleganckich i wysoce funkcjonalnych ta oferta bez wątpienia jest dla Was.

  Polecamy również inne produkty z naszej oferty. Czeka na Was sofa rozkładana, stoły, krzesła oraz wiele innych solidnych mebli do Twojego domu. Koniecznie zobacz przygotowane przez nas promocje!

 • Sofy Skandynawskie

 • Sofy i kanapy pikowanePokazuje 1 - 42 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów
Top