Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Łóżka piętrowe 


Piękne łóżka piętrowe z naszej oferty gwarantują komfortowy sen i elegancki wystrój wnętrz. Najczęściej nabywane są do małych pomieszczeń, gdzie nie można wstawić dwóch tradycyjnych łóżek. Wysoka jakość materiałów z jakich zostały wykonane gwarantuje długi użytkowanie bez konieczności wymiany na nowe. Ciekawe wzornictwo, oraz kolorystyka sprawia, iż każdy klient ma prawo wyboru według własnego uznania czy też dopasowania do wystroju wnętrza. Co więcej łóżka piętrowe okazują się być całkowicie bezpieczne w związku z czym spać na nich mogą zarówno dorośli jak i dzieci. Idealne wykonawstwo, oraz atrakcyjne ceny.

 

Oferta, którą Państwo widzą przeznaczona jest dla klientów, których interesują łóżka piętrowe i nie żadne inne. Otóż szereg modeli, które znajdują się w ofercie charakteryzują się wysoką jakością materiałów, oraz niebanalnym wzornictwem. Do dyspozycji maja Państwo piętrowe łóżka wykonane w oparciu o wzornictwo tradycyjne, jak także nowoczesne. Dodatkowym atutem okazuje się fakt, iż można nabyć łóżka dla małych dzieci, jak też dla nastolatków. Pomysł na produkcję tego rodzaju łóżek narodził się bardzo dawno temu.

 

Celem było przygotowanie miejsc sypialnianych do dużej ilości osób w jednym, często nie dużym pomieszczeniu. Nie dziwi zatem fakt, iż początkowo tego rodzaju łóżka były wykorzystywane w różnorakich ośrodkach. Producenci skupili się jednak na potrzebach osób mieszkających na niewielkich metrażach, dlatego zaczęli produkować łóżka piętrowe o eleganckim i ciekawym wzornictwie z przeznaczeniem dla pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Łóżka, które widzą Państwo w ofercie, to naprawdę wyjątkowe modele. Bez wątpienia zapewnią komfort snu młodszym i starszym. Dużym atutem owych modeli okazuje się fakt, iż są to łóżka stabilne i mocne. To samo dotyczy drabinek, które dołączone są do łóżek jako element praktyczny, czyli możliwość wejścia na górna powierzchnię spania. Niemniej stabilna i mocna drabinka, to także forma dekoracji, która dodaje łóżkom całkiem ciekawego wyglądu.

 

Producent postarał się, aby wszystkie normy w kwestii użytkowania łóżek piętrowych zostały zachowane. Nie ma zatem obaw, że jest to mebel niebezpieczny czy stwarzający zagrożenie np. dla dzieci. Wręcz przeciwnie dzieci uwielbiają łóżka piętrowe, a zakup zawsze odbierany jest przez nie dużą radością. Co więcej za sprawą owych łóżek w małym pomieszczeniu zyskujemy więcej miejsca, które jest niezbędne po to, aby moc usytuować inne meble czy też pozostawić swobodne przejście. Ceny łóżek piętrowych różnią się w zależności od tego jaki model nas interesuje. Jak już zostało wspomniane do wyboru są modele tradycyjne i bardziej rozbudowane - nowoczesne.

Top