Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Łóżka drewniane 


Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

W dziale łóżka drewniane znajdziesz wciąż powiększającą się ofertę łóżek bez dodatku tapicerowanych elementów konstrukcji. Dostępne są wymiary łóżek dla singli oraz duże łoża małżeńskie. Bogactwo wzorów i stylów od klasycznych po nowoczesne zapewniają możliwość wyboru odpowiedniego modelu mebla pod swoje indywidualne potrzeby. Oferowane produkty dostępne są w różnych grupach cenowych. Zapraszamy do zakupów!

 

Oferta, w której znajdują się łóżka drewniane przeznaczona jest dla osób ceniących sobie naturalny materiał. Drewno od lat uznawane jest za najbardziej ekologiczny surowiec, który w branży meblowej odnajduje się idealnie. Łóżka zaprojektowane przez najlepszych projektantów, oraz wyprodukowane przez producentów charakteryzujących się profesjonalnym podejściem do swojej pracy znajda Państwo właśnie w tej ofercie. Wysoka jakość dotyczy każdego modelu bez względu na jego rozmiar, wzór i kolor.

 

Niemniej będąc przy tym temacie warto podkreślić, że łóżka drewniane, jakie widzicie cechują się oryginalnym wzornictwem i bogatą kolorystyką. Generalnie dostępne są wszystkie kolory drewna, a co za tym idzie łatwo dopasować łóżko do mebli, które mamy w danym wnętrzu. Oczywiście łóżka drewniane, to bogaty asortyment do sypialni, pokoi młodzieżowych, oraz dziecięcych. Oferta podzielona jest na działy, gdzie znajdą Państwo to czego szukają. Dzisiejsi klienci są wymagający. Chcą sypiać wygodnie, dlatego producenci postarali się nie tylko o to, aby łóżko było wykonane z naturalnych materiałów, ale o komfort podłoża do snu.

 

Stabilny stelaż i materac odpowiada za podłoże, na którym sypiamy w związku z czym każdy model wyposażony został w jak najbardziej mocne i stabilne elementy, które owy komfort zapewniają. Wzornictwo, to również szeroki temat. Łóżka posiadają naprawdę ciekawe i oryginalne wykończenia zarówno pod kątem zagłówków, jak też ogólnego profilu. Można nabyć łóżka drewniane posiadające nóżki, pojemnik na pościel itp. Wielu modelom nie brakuje także elementów dekoracyjnych, które mają wpływ na wizerunek mebla. Ceny danych łóżek z drewna są zwykle wyższe, niżeli wykonanych z innych materiałów. Fakt, iż drewno jako materiał naturalny jest w cenie wie każdy. Niemniej trzeba wiedzieć, że meble drewniane są ponadczasowe i potrafią w niezmienionym stanie przetrwać pokolenia. Oczywiście do dyspozycji Państwa jest wiele modeli, a ceny zależne są od wielkości łóżek, ilości włożonego materiału czy pracy podczas produkcji.

Top