Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.
phone_iphone 796 706 796

Materace piankowe 


Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • 267,00 zł

    Wzbogacona wersja materaca piankowego o dodatkowa matę kokosową. Dzięki takiemu zabiegowi posiadamy niejako dwa materace, każdy o różnym stopniu twardości i w zależności od nastroju lub potrzeby, możemy komfortowo...

  • 217,00 zł

    Podstawowa wersja wygodnego materaca piankowego w atrakcyjnej cenie. Zastosowana pianka poliuretanowa jest bardzo wysokiego gatunku o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości. Nie ma obaw, że materac posłuży...

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Jedyne w swoim rodzaju materace piankowe z naszej oferty, to produkty najwyższe jakości. Charakteryzują się wieloma zaletami pod kątem użytkowania. Przede wszystkim dostępne są w różnych stopniach twardości, co sprawia, iż klienci mają wybór pośród wielu modeli z tej kategorii. Co więcej materace piankowe gwarantują komfort wypoczynku i snu. Modele, o których mowa mają odpinane pokrowce, które zawsze można wyprać, aby zachować higieniczną czystość. Wyprodukowane z najlepszej jakości materiałów niewątpliwie posłużą na długie lata. Atrakcyjność, a tym samym konkurencyjność cen tym bardziej zachęca do zakupu.

Praktyczne materace piankowe z tej oferty, to produkty wysokiej jakości. Charakteryzują się wieloma zaletami, co zostało potwierdzone przez opinie klientów, którzy wcześniej je zakupili. Otóż owe materace wykonane są z najlepszej pianki poliuretanowej, którą cechują specjalne właściwości. Owe materace świetnie amortyzują ruchy w związku z powyższym okazują się być idealne dla dzieci. Co więcej nadają se dla osób z problemami zwyrodnieniowymi stawów i kręgosłupa.

Produkty, jakie widzą Państwo w tej ofercie okazują się być odporne na odkształcenia, ale też nie powodują mocnego ucisku na poszczególne partie ciała. Dużym atutem jest to, ż materace piankowe są antyalergiczne, oraz antygrzybiczne, co w prostym tłumaczeniu oznacza, że nie gromadzą tyle roztoczy jak również alergenów, co ma miejsce w przypadku materaca pankowego bez tych właściwości. Warto również nadmienić, że te nowocześnie wykonane materace posiadają o wiele więcej cech, na jakie powinniśmy zwrócić uwagę. Przede wszystkim jest to duża przewiewność, lekkość w kwestii przenoszenia czy przewracana na druga stronę, właściwości rehabilitacyjne, bezdyskusyjna trwałość i szereg innych. Do Państwa wyboru jest mnóstwo materacy wykonanych z pianki o różnych rozmiarach, które osobiście trzeba dopasować na wymiar posiadanego łóżka. Niemniej w tym miejscu macie wybór, jeśli jesteście zainteresowani właśnie materacem piankowym. Każdy model wykonany jest profesjonalnie z dbałością o każdy szczegół.

Głównym powodem dla którego warto wybrać materace piankowe jest fakt ich wielu zalet, które zapewniają wygodę odpoczynku i komfort snu. Podczas snu relaksu ma doświadczyć nie tylko głowa, ale całe ciało, co gwarantuje nam wybór dobrego materaca. Ceny poszczególnych modeli są bardzo atrakcyjne. Biorąc pod uwagę jakość materiału, odporność zapewniającą nam wieloletnie użytkowanie, oraz szereg innych zalet, to cena jest naprawdę przystępna. Nowatorskie podejście do wytwarzania tych produktów daje klientom mnóstwo korzyści. Piankowe materace dziś bez wątpienia są produktami wysokiej jakości. 

Top