Sklep używa plików cookies, w celach statystycznych oraz w celu lepszego dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Możesz zmienić lub określić warunki przechowywania cookies w Twojej przeglądarce.

Stoły Krzesła Foteliki Hokery Zestawy Ławy Ławki tapicerowane Meble Chesterfield Sofy / Kanapy Narożniki Komplety wypoczynkowe Tapczaniki dziecięce Szafy Komody Witryny Biurka Łóżka Regały / Półki Meblościanki Garderoby Meble Łazienkowe Szafki na buty Sypialnie Materace


Słowo od Redakcji do kategorii mebli: Stoły szklane

Jedyne w swoim rodzaju stoły szklane, to bezdyskusyjny hit dzisiejszych czasów. Klienci nabywają je do wszelakich wnętrz, ponieważ są to meble odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wysoka jakość szkła i drewna, które zostało użyte do produkcji owych stołów sprawia, iż możemy bez zmienionego stanu użytkować je bardzo długo. Producenci postawili na wysoką jakość materiałów, ale także na wyszukane wzornictwo i bogatą kolorystykę. Niektóre modele posiadają blaty wyłącznie ze szkła, natomiast inne modele mają szkło obsadzane w drewnie. Dodatkowym atutem wizualnym okazuje się być zastosowanie różnych kolorów drewna, oraz szkła. Celem producentów w tej kwestii było wyjście na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy nosząc się z zamiarem zakupu stołu ze szkła chcą mieć duży wybór podobnie jak to bywa w przypadku szeregu innych mebli. Co więcej stoły szklane, to modele, które idealnie sprawdzają się we wszystkich wnętrzach. Nabywa się je do salonów, kuchni, jadalni, a nawet do lokali publicznych czy różnych pomieszczeń firmowych. Sprawdzają się jako funkcjonalne i wysoce eleganckie meble, dlatego też tak duże zainteresowanie jeśli chodzi o nabywanie owych stołów. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Generalnie nie wymagają żadnych specjalnych konserwacji, aby cały czas zachwycały swoim wyglądem wizualnym. Z racji tego, że dużą uwagę poświęcono samej szybie nie tylko jest ona wysoce odporna na uszkodzenia, ale też bardzo często posiada powlokę antybakteryjną. Fakt, iż stoły szklane sprawdziły się już w wielu mieszkaniach i okazały się trafnym wyborem producenci mają motywację, aby na rynek wprowadzać kolejne nowe modele. Ceny owych stołów są bardzo różne. Niemniej trzeba nadmienić, że atrakcyjne i konkurencyjne. Zależność cenowa, to przede wszystkim wielkość stołu, oraz wkład pracy i materiału w jego wyprodukowanie. Większość modeli jednak charakteryzuje się bardzo dogodnymi cenami, dlatego na szklany stół może sobie pozwolić każdy, kto o nim marzy. Wystarczy zapoznać się z ofertą, którą dla Państwa przygotowano.


Stoły szklane

Produktów w kategorii
Stoły szklane: 2